VISUAL MERCHANDISER

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum, Gimnázium

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Alapfok szóban és írásban

Partnerünk az LPP Hungary Kft. egy lengyel cég leányvállalata, amely ruházati cikkek
tervezésével, gyártásával és forgalmazásával foglalkozik.

Öt ismert divatmárka tulajdonosa, amelyek kínálata elérhető mind tradicionális,
mind online üzletekben a világ közel 40 piacán.

Budaörsi csapatukba keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Leendő feladatok:
  • A termékek kihelyezése az eladótérben meghatározott VM standardok alapján
  • Áruérkezés feldolgozásában való aktív részvétel
  • Eladási riportok napi szintű elemzése, akciótervek készítése
  • Promóciók hatékony bevezetése és megvalósítása
  • Kirakatrendezés
  • Műszak vezetése (nyitás -zárás körüli teendők)
  • Veszteségmegelőzésben aktív részvétel
  • Kollégák tréningje folyamatos képzése
Álláshoz tartozó elvárások:
  • Középfokú végzettség (szakközépiskola/gimnázium)
  • 1-3 éves ruházati kereskedelmi tapasztalat
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
  • Analitikus gondolkodás
Előnyt jelent:
  • Vezetői tapasztalat
  • VM tapasztalat
  • Fashion trendek ismerete
Juttatások/amit kínálnak:
  • Alapfizetés bruttó havi 450.000 – 500.000 Ft
  • Elérhető forgalom után járó bónusz
  • Utazási költségtérítés vagy bérlet
  • Munkaruha keret
  • Személyzeti kedvezmény mértéke 25% minden márkánál
  • Folyamatos szakmai tréningek
Munkavégzés pontos helye:
  • Budaörs
Munkaidő:
  • Beosztás szerinti több műszakban
Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődését, küldje el számunkra magyar nyelvű önéletrajzát az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Szeged

Hosszútávú karrierlehetőséget és stabil munkahelyet keresel? Szeretnél hozzájárulni a pihentető alváshoz, azáltal, hogy vásárlóid számára biztosítod a legmegfelelőbb termékeket? Megtaláltad! Partnerünk 100%-ban magyar tulajdonban lévő, családi vállalkozás. A vállalat fő profilja a tollal/pehellyel, gyapjúval, műszállal és egyéb természetes és szintetikus szállal töltött paplanok és párnák gyártása, forgalmazása. Immáron tizenkettedik éve folyamatosan birtokolják a Superbrands márkaelismerést, valamint évek óta a Magyar Szállodák és Éttermek Szövetségének tagjai. Külkereskedelmi csapatuk vezetésére keresünk új kollégát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 14 nap múlva
Értékesítés, Kereskedelem | Baranya megye

Szeretnél egy dinamikusan fejlődő, stabil háttérrel rendelkező cégcsoport csapatának tagja lenni? Szeretsz utazni, terepen lenni, emberekkel beszélni? Érdekel egy kihívásokkal teli feladat, melyben fő feladatod az értékesítés fejlesztése, kiemelt partnerek látogatása Magyarországon? Ha a válaszod ezekre a kérdésekre IGEN, akkor jelentkezz mihamarabb csapatuk legújabb tagjának, hogy Te is hozzájárulj üzleti sikereik és céljaik eléréséhez! Partnerünk egy magyar tulajdonú vállalat, amely több mint 27 éves fennállása alatt Magyarország meghatározó lakástextil gyártó- és forgalmazó cégévé nőtte ki magát. Hozzájuk keresünk új munkatársat a következő pozícióba:

A hirdetés lejár 7 nap múlva
Értékesítés, Kereskedelem | Győr-Moson-Sopron megye

Partnerünk egy lengyel cég leányvállalata, amely ruházati cikkek tervezésével, gyártásával és forgalmazásával foglalkozik. Öt ismert divatmárka tulajdonosa, amelyek kínálata elérhető mind tradicionális, mind online üzleteikben a világ közel 40 piacán. Soproni csapatukba keresünk új munkatársat a számukra azonnali kezdési lehetőséggel az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 12 nap múlva