SZERVIZ ÉS TECHNIKAI SPECIALISTA

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Országos

Munkaterület: Mérnöki, Műszaki területek

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum, Gimnázium

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Partnerünk a BioMarker Kft. több mint 25 éves múltra visszatekintő
gödöllői bázisú orvosdiagnosztikai cég munkatársakat keres

SZERVIZES

pozíció betöltésére.

A feladat:
  • Laboratóriumi automaták beüzemelése, szerviz szolgáltatása, helyszíni támogatás Magyarország egész területén
Elvárások:
  • Min. középfokú műszaki végzettség
  • Informatikai jártasság
  • Pneumatikai, fluidikai, finommechanikai, elektronikai jártasság
  • Angol nyelvtudás (középfok)
  • „B” kategóriás jogosítvány (gyakorlott vezetés)
  • Önálló munkavégzés
  • Jó kommunikációs képesség, megnyerő stílus
Előnyt jelent, de nem elvárás:
  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Laboratóriumi eszközök / gépek ismerete
Amit nyújtanak:
  • Versenyképes fizetés
  • Szakmai továbbképzési lehetőség Magyarországon és külföldön
  • Dinamikus, összeszokott csapat
  • Kellemes munkakörnyezet
Munkavégzés pontos helye:
  • gödöllői telephely, országos munkavégzés
Munkaidő:
  • Teljes munkaidő
Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődését, küldje el számunkra lehetőleg fényképes magyar nyelvű önéletrajzát az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Mérnöki, Műszaki területek | Budapest

Ügyfelünk technológiai csoportja a tesztelés és mérés, a technológiai rendszerek, valamint a hálózatok és a kiberbiztonság területén vezető megoldásaival úttörő szerepet játszik a biztonságosabb és összekapcsolt világ megteremtésében. A több mint 85 évvel ezelőtt alapított vállalatcsoport megbízható partnere az ipari és kormányzati ügyfeleknek világszerte. A budapesti telephely, a vállalat kelet-európai regionális szervizközpontjaként megbízható, első osztályú javítási, akkreditált és gyártói kalibrálási és rendszerkarbantartási szolgáltatásokat nyújt azokhoz a csúcstechnológiákhoz és termékekhez, amelyeket a vállalat más leányvállalatai értékesítenek a régióban. Folyamatos növekedésüknek köszönhetően olyan szenvedélyes tehetségeket és nagy elkötelezettségű kollégákat keresnek, akik szeretnének részesei lenni sikertörténetüknek és segíteni további növekedésüket az alábbi pozícióban:

A hirdetés lejár 28 nap múlva
Szakmunka | Pest megye

Partnerünk magasépítéshez használt építőipari gépek bérbeadásával, értékesítésével és szervizelésével foglalkozó multinacionális vállalat, akik több, mint 20 éve vannak jelen a magyar piacon. Ha Te is szeretnél 4-5 fős szerviz csapatuk megbecsült tagja lenni, akkor jelentkezz hozzájuk szigetszentmiklósi telephelyükre az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 19 nap múlva
Mérnöki, Műszaki területek | Országos

Szeretne egy olyan szerviz csapat része lenni, akik a legmodernebb megmunkálógépeket szervizelik? Ha szívesen adja a nevét egy olyan márkához, amely világszerte ismert, akkor a legjobb helyen jár! Ügyfelünk az elmúlt 3 évben megnégyszerezte a munkavállalóit és ezt a fajta gyarapodást tekinti a jövő kulcsának. Modern, robotizált üzemüket a japán és a német precizitás kombinációja jellemzi. Tevékenységüket tekintve jellen vannak az automatizációs-, digitalizációs szolgáltatások területén, illetve a precíziós gépgyártás színterén. Jelenleg új kollégát keresünk partnerünkhöz az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 10 nap múlva