NAGYKERESKEDELMI ÉRTÉKESÍTŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Elvárt végzettség: Gimnázium

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk 2008-ban alakult magyar tulajdonú cég, mely minőségi munkavédelmi eszközök értékesítésével és ehhez kapcsolódó szolgáltatásokkal foglalkozik. A cég széleskörű közvetlen gyártói kapcsolatokkal rendelkezik és kimagasló logisztikai háttérre alapozva kínál megoldásokat ügyfelei részére.

Teljesen új pozícióba keressük új munkatársukat:

NAGYKERESKEDELMI ÉRTÉKESÍTŐ.
Te szereped, feladataid a szervezetükben:

  • Munkavédelmi termékek értékesítése vállalatok részére
  • Meglévő partnerkörrel való kapcsolattartás
  • A teljes értékesítési folyamat és kapcsolattartás e-mailen történő bonyolítása, figyelemmel kísérése, adminisztrációja
  • Kereskedelmi levelezés, portfólió bővítés
  • Új vevők akvirálása, eladási célok elérése
Jelentkezz, ha:
  • Legalább középfokú végzettséggel rendelkezel
  • Szereztél tapasztalatot online/indoor értékesítésben, vevői kapcsolattartásban
  • Felhasználói szinten használod a számítógépes programokat, magabiztosan használod az Excelt
  • Meggyőző írásbeli kommunikációval rendelkezel
  • Nyitott és magabiztos vagy
Előnyt jelenthet Számodra:
  • Felsőfokú végzettséged van
  • Kommunikációs szinten beszéled az angol nyelvet
  • Ismered a munkavédelmi szakmát, termékeket
Amit kínál a cég:
  • Pozícióhoz illeszkedő bérezés
  • Jutalékrendszer
  • SZÉP kártya kifizetés - havi nettó 37.500 Ft., évi két alkalommal fizetve
  • Munkába járás támogatása - üzemanyag kártya, buszbérlet, benzinköltség elszámolása
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása
  • Szakmai továbbképzések, termékspecifikus oktatások, gyártói továbbképzések
  • Ingyen kávé
  • Nyelvtanfolyam, Excel tanfolyam támogatása
Munkavégzés helye:
  • Nagytarcsa
Munkavégzés ideje:
  • Hétfőtől-Péntekig: 7:45 - 16:00
  • Home office lehetőség: a próbaidő és a teljes betanulás után, egyeztetés kérdése

Amennyiben szívesen csatlakoznál ügyfelünk csapatához, töltsd fel frissített önéletrajzod a Jelentkezés gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Veszprém megye

Partnerünk egy 25 éves múlttal rendelkező, az ipari disztribúcióban vezető szerepet betöltő, családias hangulatú vállalat. Fő profiljuk karbantartási termékek (pl.: csapágyak, láncok, anyagmozgatáshoz, hidraulikához és vezérléstechnikához kapcsolódó termékek) értékesítése és kereskedelme számos nemzetközi ipari gyártó cég számára. Jelenleg a vállalat veszprémi csapatába keresünk új, akár pályakezdő kollégát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 18 nap múlva
Értékesítés, Kereskedelem | Budapest

Our partner specializes in commercial refrigeration for retailers. Located in Budapest, they house all of the company group's activities for the EMEA markets and provide complete turnkey solutions to its official distributor network and customers. We are looking for a new employee for the following position:

A hirdetés lejár 14 nap múlva
Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka | Budapest

Ügyfelünk egy német tulajdonban lévő, 135 éves múltra visszatekintő orvosi és biztonságtechnológiai termékeket gyártó cég. Céljuk a kórházak, a tűzoltóságok, a mentőszolgálatok, a kormányzati szervek, valamint a bányászat és az ipari munkavállalók támogatása. Világszerte több, mint 190 országban vannak jelen. Jelenleg a szerviz csapatuk támogatására keressük új kollégájukat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 17 nap múlva