SALES REPRESENTATIVE

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Fejér megye

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola, Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Vágysz egy kihívásokkal teli karrierre az értékesítés világában? Szeretnéd felfedezni, hogyan változtathatod át szenvedélyedet üzleti sikerre?

Partnerünk korszerű ipari megoldásokkal segíti partnereit a tervezés, gyártás, automatizálás és termelésirányítási rendszerek integrációja területén.

Most értékesítési csapatukba keressük új munkatársukat az alábbi pozícióba:

Az alábbi feladatok várnak majd Rád:

  • A cég által forgalmazott szoftverek és szolgáltatások értékesítése országosan
  • Új ügyfelek felkutatása, ügyfélkapcsolatok kiépítése.
  • Tapasztalt kollégákkal együtt személyes tárgyalásokon való részvétel.
  • A betanulást követően személyes tárgyalások lebonyolítása.
  • Árajánlatok készítése, szerződéskötés és az ehhez kapcsolódó adminisztráció elvégzése.
A pozíció Neked szól, ha:
  • Rendelkezel felsőfokú végzettséggel.
  • Minimum 2 éves tapasztalattal rendelkezel az értékesítés területén
  • Határozott fellépés és jó kommunikációs készség jellemez
  • Felhasználói szintű MS Office számítógépes ismeretekkel rendelkezel.
  • B kategóriás jogosítványodat szívesen használod.

A kiválasztásnál előny:

  • Angol nyelvtudás megléte (később külföldi konferenciákon való részvétel és szakmai anyagok értelmezése miatt)
  • Műszaki beállítottság

Amivel megbecsülik munkádat:

  • A pozíciónak megfelelő, versenyképes alapbér
  • Céges autó, a munkavégzéshez.
  • A munkavégzéshez szükséges eszközök (laptop, mobiltelefon).
  • Teljesítménytől függő jutalék.
Munkavégzés helye: Székesfehérvár

Munkaidő: H-P, 8:00-16:30

Várjuk jelentkezésed önéletrajzod csatolásával az alábbi gombra kattintva:

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Pest megye

Partnerünk 2008-ban alakult magyar tulajdonú cég, mely minőségi munkavédelmi eszközök értékesítésével és ehhez kapcsolódó szolgáltatásokkal foglalkozik. A cég széleskörű közvetlen gyártói kapcsolatokkal rendelkezik és kimagasló logisztikai háttérre alapozva kínál megoldásokat ügyfelei részére. Teljesen új pozícióba keressük új munkatársukat:

A hirdetés lejár 26 nap múlva