DIGITAL SUPERVISOR (IoT TERÜLET)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Bács-Kiskun megye

Munkaterület: Mérnöki, Műszaki területek

Pozíciószint: Specialista

Elvárt végzettség: Főiskola, Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Kommunikációs/Társalgási szint

Szeretne egy olyan OKOSGYÁR csapatához csatlakozni, ahol az automatizálás és digitalizáció már nemcsak a jövő, hanem folyamatosan jelen van?

Akkor most itt a lehetőség!

Partnerünk erősáramú villamos kapcsolóberendezéseket gyártó multinacionális vállalat, akik idén negyedik alkalommal kerültek fel a Fortune top vállalatokat összegyűjtő listájára.

Emellett energiahatékonyságban, vezérlés-biztonságban, kritikus áramellátásban is világelső helyen állnak.

Dunavecsei gyárukban középfeszültségű berendezések- és készülékek előállításával foglalkoznak.

Digitalizációs csapatukat szeretnék bővíteni egy új kollégával az alábbi munkakörben:

Mi az, amiben számítunk Önre:
  • A termelésben alkalmazott informatikai megoldások támogatása,
  • Az egyes részlegek digitális fejlesztésének koordinálása,
  • Új digitális és smart eszközök bevezetése.
Mi az, amit elvárunk Öntől:
  • Főiskolai vagy egyetemi informatikai végzettség,
  • Min. 3-5 éves szakmai tapasztalat infrastruktúra vagy digitalizációs vagy IoT mérnökként, preferáltan gyártóvállalatnál,
  • TCP/IP alapú hálózatok működésének alapos ismerete,
  • Angol nyelv tárgyalási szintű ismerete a napi munkavégzés elengedhetetlen feltétele.
Amit megbízónk kínál:
  • Hosszútávú munkalehetőség egy stabil anyagi háttérrel rendelkező, világelső, elismert vállalatnál,
  • Pozícióhoz illeszkedő alapbér,
  • Cafetéria, Éves bónusz, Egészségbiztosítási csomag,
  • Munkába járás támogatása (céges busz Budapestről),
  • Nemzetközi karrierlehetőség és folyamatos szakmai képzések.
Munkavégzés helye: Dunavecse

Munkaidő: hétfőtől - péntekig napi 8 óra - (heti 1 nap home office lehetőség)

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, küldje el angol és magyar nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Gyártás, Termelés | Veszprém megye

Szeretnéd magad az ország egyik legnagyobb célgépgyártó vállalatánál kipróbálni? Akkor ez a TE lehetőséged! Partnerünk célgépgyártással, ipari automatizálással, szereléstechnikával, kereskedelemmel foglalkozik. Jelenleg közel 200 embert foglalkoztatnak cégcsoport szinten. Partnereik között megtalálhatóak a legnagyobb autógyártók, gyógyszer- és élelmiszeripari cégek nagy része. Bővülő csapatukba keresünk új kollégát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 14 nap múlva

Szeretnéd magad az ország egyik legnagyobb célgépgyártó vállalatánál kipróbálni? Tapasztalataidat bővítenéd akár külföldön is? Akkor ez a TE lehetőséged! Partnerünk célgépgyártással, ipari automatizálással, szereléstechnikával, kereskedelemmel foglalkozik. Jelenleg közel 200 embert foglalkoztatnak cégcsoport szinten. Partnereik között megtalálhatóak a legnagyobb autógyártók, gyógyszer- és élelmiszeripari cégek nagy része. Bővülő csapatukba keresünk új kollégát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 3 nap múlva
Gyártás, Termelés | Fejér megye

Szeretne egy olyan vállalatnál dolgozni, amely egyedi szerszám- és berendezéstechnikai megoldásaival a jövő generációs autógyártást támogatja világszerte? Szeretné a munkájának eredményét a jövő autóiban látni és mindezt KIEMELKEDŐ MUNKABÉRREL és HOME OFFICE lehetőséggel? A vállalat 5 évtizedes múltra tekint vissza, klasszikus szerszám- és berendezés beszállítóból egy globális technológiai partnerré fejlődött. Jelenleg új kollégát keresünk partnerünkhöz az alábbi pozícióba: PLC PROGRAMOZÓ

A hirdetés lejár 28 nap múlva