MŰSZAKI ELADÓ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Veszprém megye

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk egy 25 éves múlttal rendelkező, az ipari disztribúcióban vezető szerepet betöltő, családias hangulatú vállalat.

A cég fő profilja karbantartási termékek (pl.: csapágyak, láncok, anyagmozgatáshoz, hidraulikához és vezérléstechnikához kapcsolódó termékek) értékesítése és kereskedelme számos nemzetközi ipari gyártó cég számára.

Jelenleg a vállalat veszprémi csapatába keresünk új kollégát

pozícióba.

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
Feladatok, amikben számítanak Rád:
  • Vásárlók kiszolgálása
  • Ajánlatkérések kezelése e-mailen és telefonon keresztül
  • Műszaki termékek beazonosítása, ajánlatok kiküldése
  • Megrendelések felvétele, rögzítése SAP-ban
  • Vevőkkel és szállítókkal való kapcsolattartás
  • Beérkező termékek bevételezése, tárolása és kiadása
Elvárások:
  • Legalább középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Műszaki affinitás
Előnyök:
  • Műszaki vagy kereskedelmi végzettség
  • Angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány
  • SAP ismerete
Amit Partnerünk tud nyújtani:
  • Pozícióhoz illeszkedő alapbér
  • Havi bruttó 30.000 Ft Cafeteria (próbaidő letelte után)
  • Negyedéves forgalmi bónusz (1 év munkaviszony után)
  • Szakmai fejlődési lehetőség
Munkavégzés helye:
  • Veszprém - Jutasi úti lakótelep területén
Munkaidő:
  • Hétfőtől péntekig, 7:00-16:00 / 8:00-17:00, 1 óra ebédszünettel
Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el magyar nyelvű önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Kérdésed van a fenti állással kapcsolatban?

Fordulj kollégánkhoz, aki készséggel segít Neked:

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Pest megye

Partnerünk 2008-ban alakult magyar tulajdonú cég, mely minőségi munkavédelmi eszközök értékesítésével és ehhez kapcsolódó szolgáltatásokkal foglalkozik. A cég széleskörű közvetlen gyártói kapcsolatokkal rendelkezik és kimagasló logisztikai háttérre alapozva kínál megoldásokat ügyfelei részére. Teljesen új pozícióba keressük új munkatársukat:

A hirdetés lejár 26 nap múlva
Értékesítés, Kereskedelem | Budapest

Our partner specializes in commercial refrigeration for retailers. Located in Budapest, they house all of the company group's activities for the EMEA markets and provide complete turnkey solutions to its official distributor network and customers. We are looking for a new employee for the following position:

A hirdetés lejár 14 nap múlva
Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka | Budapest

Ügyfelünk egy német tulajdonban lévő, 135 éves múltra visszatekintő orvosi és biztonságtechnológiai termékeket gyártó cég. Céljuk a kórházak, a tűzoltóságok, a mentőszolgálatok, a kormányzati szervek, valamint a bányászat és az ipari munkavállalók támogatása. Világszerte több, mint 190 országban vannak jelen. Jelenleg a szerviz csapatuk támogatására keressük új kollégájukat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 17 nap múlva