LOGISZTIKAI KOORDINÁTOR

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Szállítás, Beszerzés, Logisztika

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Gimnázium

Munkatapasztalat: 5-7 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Van tapasztalatod szállítmányozásban? Fontos számodra a fejlődés és szeretnél kiteljesedni egy professzionális és multinacionális környezetben?

Partnerünk egy vezető multinacionális elektronikai vállalat, mely a gyártás mellett logisztikai szolgáltatásokkal is foglalkozik. Most logisztikai csapatukba keresünk új kollégát az alábbi pozícióba:

Az alábbi feladatok várnak majd Rád:
  • A tényleges szállítmány egyeztetése a vevőkkel és a feladókkal.
  • Előző napi szállítmányok ellenőrzése.
  • Új szállítmányok nyomon követése, fuvarszervezés.
  • Szállítmányok kezelése a belső rendszerekben, e-mailek ellenőrzése.
  • Közvetlen vezető által meghatározott ad hoc jellegű feladatok.
  • Statisztikai riportok és ad hoc jellegű riportok készítése.
  • Együttműködés a társosztályokkal.

Amire a pozíció betöltéséhez elengedhetetlen:

  • Legalább 5 éves tapasztalatod van szállítmányozásban.
  • Felhasználói szintű számítógépes ismerettel rendelkezel (Excel, Pivot tábla kimutatásokhoz szükséges).
  • Magabiztos angol nyelvtudással rendelkezel, szóban és írásban egyaránt (partnerekkel, vezetőséggel való kapcsolattartáshoz, riportok elkészítéséhez).

A kiválasztásnál előnyt jelent:

  • Felsőfokú végzettség.
  • SAP program ismerete.
  • FCL, LCL szállítmányozásban szerzett tapasztalat.

Amit a Partnerünk kínál:

  • Szakmai fejlődési- és karrierlehetőség egy biztos nemzetközi hátterű cégnél.
  • Színvonalas munkakörnyezet.
  • Cafeteria és egyéb juttatások.
  • Rugalmas munkarend (1 órás ebédidővel, mely nem része a munkaidőnek)
  • Belső képzések, tréningek
Munkavégzés helye: Budapest, 13. kerület

Munkaidő: H-P 8:00-17:00 (Heti 1 nap Home Office lehetőség)

Amennyiben felkeltette érdeklődésed a pozíció, jelentkezz magyar és angol nyelvű önéletrajz csatolásával az alábbi gombra kattintva:

Hasonló pozíciók

Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Budapest

Otthon vagy a szállítmányozásban és szeretnél egy világ egyik legnagyobb cégének új projektjében részt venni? Érdekel téged a szállítmányozás és az értékesítés? Ha az előző kérdésekre igen a válaszod megtaláltuk neked az új lehetőségedet! Partnerünk egy vezető multinacionális elektronikai vállalat, mely a gyártás mellett logisztikai szolgáltatásokkal is foglalkozik. Speciális műszaki termékeket, megoldásokat fejlesztenek és gyártanak. Most 6 fős logisztikai csapatukba keresünk új kollégát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 19 nap múlva

Szeretnél egy olyan NEMZETKÖZI cégnél LOGISZTIKAI TERÜLETEN dolgozni, amely világszerte az iparágában TECHNOLÓGIA VEZETŐ? Szeretnéd logisztikai ismereteidet speciális technológiával rendelkező gépek között fejleszteni és nem jelent problémát a gépek raktári mozgatásával kapcsolatos kis fizikai munka sem? Ne hagyd ki ezt a lehetőséget! Ügyfelünk több, mint 85 éve megbízható partnere az ipari és kormányzati ügyfeleknek világszerte. Fő profilja a különböző mérőműszerek (elektronikus, távközlési és rádiófrekvenciák) javítása és kalibrálása. Olyan munkatársat keresnek, aki egy igazán változatos munkakörre vágyik és szeretné magasabb szintre emelni szakmai tudását egy biztonságos, nagy múltú vállalatnál az alábbi pozícióban:

A hirdetés lejár 21 nap múlva
Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Országos

Partnerünk 100%-ban magyar magántulajdonban levő vállalat, melyet 2009-ben azzal a céllal alapítottak tulajdonosai, hogy Magyarország és az Európai Unió országainak fejlődő olaj-, energetikai- és vegyiparának technológiai szerelési feladataiban, meghatározóan az ipari állványozási és az ipari szigetelési-bádogozási munkák területén részt vállalhasson. A magyarországi központi irodájukon kívül Németországban, Ausztriában, Hollandiában és Belgiumban is telephelyeik és/vagy kihelyezett irodáik biztosítják munkáik irányítását, szervezését, folyamatosságát. Új munkatársukat keressük hollandiai munkavégzéssel az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 18 nap múlva