VEZETŐ ELŐKÉSZÍTŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Építőipar, Ingatlan

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Megbízónk magántulajdonban lévő építőipari vállalat, mely hazai és nemzetközi ügyfeleket szolgál ki.

Műszaki előkészítő csapatuk összefogására keresünk számukra olyan munkatársat, aki szívesen csatlakozna izgalmas lakóépületek/ irodai/ kereskedelemi/ logisztikai/ ipari építőipari projektek támogatására, műszaki előkészítésére

pozícióba.
Feladatok:
  • Munkafeladatok megtervezése és szervezése, csoporton belüli munka megosztása és ezek ellenőrzése
  • Az elérendő eredmények mérőszámainak kitalálása, mérése és ellenőrzése
  • A munkatársak értékelése, motiválása, visszajelzések megfogalmazása, számonkérés
  • Heti megbeszélések lebonyolítása az előkészítő csapattal és a Projektigazgatókkal
  • Részvétel a humán erőforrás kiválasztási folyamatokban
  • Szabadságok engedélyezése
  • Mentor kijelölése az új munkatársak támogatására
Elvárások:
  • Felsőfokú építőipari végzettség
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Legalább 1 év vezetői tapasztalat
  • Műszaki előkészítői tapasztalat
Amiért érdemes náluk dolgozni:
  • A munka és a felelősség mértékéhez igazodó, versenyképes bérezés
  • Bejelentett, hosszú távú munkalehetőség, képességek és teljesítmény függvényében folyamatosan növekvő felelősséggel
  • Egészségbiztosítás
  • Próbaidőt végig kísérő mentorprogram
  • Támogató, fiatalos csapat és közvetlen vezetőség
  • Igényes munkakörnyezet
  • Aktív és alkotó részvétel a szervezet működtetésében
Munkavégzés helye:
  • Iroda: XII. kerület, MOM Parkkal szemben
Amennyiben szimpatikus a lehetőség, a Jelentkezés gombra kattintva pályázd meg szakmai önéletrajzoddal!

Kérdésed van a fenti állással kapcsolatban?