SALES MANAGER

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Elvárt végzettség: Főiskola, Egyetem

Munkatapasztalat: 5-7 év

Nyelvtudás: Angol Tárgyalási szint

Megbízónk az elmúlt 10 év tapasztalatai alapján gyártja és üzemelteti Európa egyik legversenyképesebb mobil visszaváltó infrastruktúráját emellett az országos begyűjtési hálózat kiépítését végzi. Italdobozok újra-hasznosításával foglalkozó környezetvédelmi vállalkozásuk, budapesti központjába keresik műszaki értékesítésben és tenderfolyamatokban jártas munkatársukat, újonnan létrehozott

pozícióba.
Az alábbi feladatokban számítanak Rád:
  • Értékesítési stratégia átgondolása, éves értékesítési terv megvalósítása
  • Termékfejlesztési koncepció kidolgozása (együtt gondolkodva a műszaki fejlesztő mérnökökkel és informatikusokkal)
  • Belföldi és Export értékesítés új ügyfelek számára
  • Kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel
  • Értékesítési kampányok megvalósítása
  • Tenderfigyelés és árajánlat készítés
  • Szerződéskezelés
  • A cég képviselete kiállításokon, szakmai fórumokon
  • Piackutatás, versenytárs elemzés
Mi tesz Téged alkalmassá a feladatra:
  • Felsőfokú műszaki végzettség (gépészmérnök, villamosmérnök, műszaki menedzser, hulladékgazdálkodás)
  • Legalább 5 év tapasztalat műszaki értékesítés területén
  • Folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Szerződéskötési és nemzetközi tárgyalási gyakorlat
  • B kategóriás jogosítvány
  • MS Office és CRM használatának ismerete
  • Határozott fellépés és erős kommunikációs készség, projektszemlélet
Előnyt jelenthet Számodra a jelentkezéskor, ha:
  • Egyedi gyártással kapcsolatos tapasztalat
  • További nyelvtudás
Amit Megbízónk kínál:
  • Stabil és dinamikusan növekedő vállalati háttér
  • Műszakilag érdekes és innovatív megoldások megismerése és képviselete
  • Részt vehetsz a vállalat export piaci növekedésének kidolgozásában és megvalósításában
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Biztosított munkaeszközök
  • Próbaidő lejárta után cégautó, magánhasználatra is
  • Lendületes, befogadó és támogató csapat
Munkavégzés helye:
  • Budapest 10. kerület
Munkaidő:
  • Teljes munkaidős, 8 órás munkaidő, rugalmas kezdéssel
Ha úgy érzed szívesen csatlakoznál csapatukhoz és részese lennél a kihívással teli sales feladatoknak, várjuk frissített önéletrajzod és referenciád a "Jelenkezés" gombra kattintva!

Kérdésed van a fenti állással kapcsolatban?

Fordulj kollégánkhoz, aki készséggel segít Neked:

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Fejér megye

Külkereskedelmi vagy Key Account Management területen szerzett tapasztalatot? Jól ismeri az export piacokat és kiváló ötletei vannak, ha üzletfejlesztésről van szó? Ha Ön ízig-vérig kereskedőnek érzi magát, aki ambiciózus, sikerre éhes, és belső motivációval rendelkezik, akkor ebben a pozícióban minden kreativitását kiélheti. Ügyfelünk több, mint 26 éve a szigeteléstechnika meghatározó szereplője. Kiterjedt kapcsolatokkal rendelkeznek nemcsak a magyar, hanem az európai, valamint az amerikai piacon is. További fejlődésük érdekében keresik bővítés miatt új kollégájukat, akivel további magaslatokba törhetnek.

A hirdetés lejár 27 nap múlva
Értékesítés, Kereskedelem | Debrecen

Több éves értékesítői/beszerzői tapasztalatod van az építőipar valamely szegmenségben? Szeretnél egy kiemelkedő fejlődési, előrelépési lehetőséget kínáló munkahelyen elhelyezkedni, ahol hosszútávra tervezhetsz? Akkor jelentkezz és beszéljünk a lehetőségről! Partnerünk az acél megmunkálás meghatározó szereplője már 2005-óta. Dinamikus fejlődésének köszönhetően stabil hátterű magyar tulajdonú vállalat. Fő profilja a betonacél és betonvas kis- és nagykereskedelem, illetve a szereléshez szükséges termékek forgalmazása. Bővülés miatt keresünk hozzájuk egy új munkatársat az alábbi pozícióba: KERESKEDŐ (ÉPÍTŐIPARI TERÜLET)

A hirdetés lejár 30 nap múlva
Értékesítés, Kereskedelem | Budapest

Partnerünk egy budapesti családias cég, ahol a munkatárs még érték, ahol a jó teljesítményt jutalmazzák, és elismerik. Profiljuk a professzionális takarítás, melyet főként nagyvállalati megbízóik részére nyújtanak. Bérezésük korrekt, HO lehetőség van, a céges autót pedig magánhasználatra is igénybe lehet venni, mint egy jó, családias cégnél általában. Az értékesítési csapatukba keresünk most új munkatársat, aki B2B területen már gyakorlattal rendelkezik:

A hirdetés lejár 14 nap múlva