KERESKEDŐ (ÉPÍTŐIPARI TERÜLET)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Debrecen

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum, Gimnázium, Főiskola, Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Több éves értékesítői/beszerzői tapasztalatod van az építőipar valamely szegmenségben? Szeretnél egy kiemelkedő fejlődési, előrelépési lehetőséget kínáló munkahelyen elhelyezkedni, ahol hosszútávra tervezhetsz?

Akkor jelentkezz és beszéljünk a lehetőségről!

Partnerünk az acél megmunkálás meghatározó szereplője már 2005-óta. Dinamikus fejlődésének köszönhetően stabil hátterű magyar tulajdonú vállalat. Fő profilja a betonacél és betonvas kis- és nagykereskedelem, illetve a szereléshez szükséges termékek forgalmazása.

Bővülés miatt keresünk hozzájuk egy új munkatársat az alábbi pozícióba:

Az alábbi feladatok várnak Rád:
  • Új és meglévő ügyfelekkel való kapcsolattartás, tárgyalások lebonyolítása, hideg és meleg leadek alapján egyaránt.
  • Az árajánlatok elkészítése és nyomon követése, valamint a szerződések kezelése.
  • Folyamatos egyeztetés a belföldi és külföldi gyárakkal a beszerzéseket illetően.
  • Értékesítéssel kapcsolatos adminisztrációs tevékenységek ellátása, az SAP rendszer kezelése.
  • Rendszeres kapcsolattartás a vállalat logisztikai osztályával, az esetleges problémák megoldásában való közreműködés.
  • A vállalat belső gyártási tevékenységeinek nyomon követése.
  • A szerződéskötések zökkenőmentes lezajlásában segítségnyújtás, szerződés feltételeinek egyeztetése, a projekt fizetési ütemezésének a tervezése.
A pozíció betöltéséhez szükséges:
  • Középfokú vagy felsőfokú végzettség (építőipari vagy műszaki területen).
  • Több év értékesítői tapasztalat az építőiparban.
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt (beszállítókkal, gyártókkal való kapcsolattartáshoz, partnerekkel történő kommunikáció miatt).
  • Kiváló kommunikációs készségek.
  • Lojális és agilis hozzáállás.
  • Ambiciózus és fejlődésorientált személyiség.
  • Precíz és önálló munkavégzésre képesség.
Előny, de nem feltétel:
  • Felsőfokú építőipari végzettség
  • Olasz nyelvtudás.
  • B kategóriás jogosítvány.
Az alábbiakkal becsülnek meg Téged és a munkádat:
  • Tapasztalat függvényében meghatározott alapfizetés.
  • Cafeteria juttatás.
  • Cégautó (magánhasználatra is).
  • Éves prémium.
  • Egyedülálló fejlődési, előrelépési lehetőség (Kereskedelmi vezetői pozícióba).
  • Önálló munkavégzés lehetősége.
  • Hosszútávú fejlődési lehetőség.

Munkaidő: Hétfőtől - péntekig, 8:00 - 16:30-ig.

Amennyiben pozíciónk felkeltette érdeklődésedet, kérlek küldd el nekünk magyar nyelvű önéletrajzodat a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Budapest

Megbízónk műanyagipari kereskedelmi vállalat. A folyamatok működéséhez szükséges alapanyagok készleteinek nyilvántartására és beszerzésére keresünk számukra munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 7 nap múlva
Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Komárom-Esztergom megye

Olyan szakember vagy, akit vonz az autóipar világa? Széleskörű, több éves beszerzői tapasztalatod kamatoztatása mellett, szívesen hasznosítanád vezetői készségeidet is? Fontos számodra a döntéshozás lehetősége és emellett az erős csapatmunka? Ha igen, akkor ragadd meg a lehetőséget, amely Neked szól! Partnerünk a világ egyik vezető autóipari gyártó cégcsoportjának tagja, jelenleg 93 helyszínen, 49 000 munkatársuk dolgozik. A magyar telephelyen belsőégésű járművekbe gyártanak erőátviteli elemeket, ezáltal innovatív megoldásokat kínálnak az autóipar számára. További fejlődésük, növekedésük, valamint stratégiai céljaik megvalósításához a következő munkakörbe várják új munkatársukat:

A hirdetés lejár 30 nap múlva

Megbízónk egy reklám- és ajándéktárgyak forgalmazásával és emblémázásával foglalkozó vállalat. Hozzájuk keresünk új munkatársakat VIII. kerületi üzemébe az alábbi pozícióba: