KEY ACCOUNT MANAGER (EXPORT PIAC)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Fejér megye

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Pozíciószint: Specialista

Elvárt végzettség: Főiskola, Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Kommunikációs/Társalgási szint

Külkereskedelmi vagy Key Account Management területen szerzett tapasztalatot?
Jól ismeri az export piacokat és kiváló ötletei vannak, ha üzletfejlesztésről van szó?

Ha Ön ízig-vérig kereskedőnek érzi magát, aki ambiciózus, sikerre éhes, és belső motivációval rendelkezik, akkor ebben a pozícióban minden kreativitását kiélheti.

Ügyfelünk több, mint 26 éve a szigeteléstechnika meghatározó szereplője.

Kiterjedt kapcsolatokkal rendelkeznek nemcsak a magyar, hanem az európai, valamint az amerikai piacon is.

További fejlődésük érdekében keresik bővítés miatt új kollégájukat, akivel további magaslatokba törhetnek.

Csapatuk tagjaként az alábbi feladatokban számítanak Önre:
  • Folyamatos kapcsolattartás a meglévő, kiemelt partnerekkel, támogatás telefonon és e-mailen keresztül,
  • Új partnerek felkutatása, ügyfélkör bővítése,
  • Üzletfejlesztési javaslatok megfogalmazása, végrehajtásuk megtervezése,
  • Beérkező megkeresések kezelése,
  • Konkurenciafigyelés,
  • Szerződések és éves tervek készítése és letárgyalása,
  • Árajánlatok kidolgozásában való részvétel,
  • Értékesítéshez köthető forgalmi adatok monitoringja és elemzése,
  • Folyamatos együttműködés az ügyvezető igazgatóval és a termelésben dolgozó munkatársakkal, társosztályokkal.
Ezt a lehetőséget pont Önnek találtuk ki, ha…
  • Rendelkezik főiskolai vagy egyetemi végzettséggel (preferáltan közgazdasági),
  • Rendelkezik 3 – 5 éves szakmai tapasztalattal műszaki termékeket gyártó vállalatnál, mint külkereskedő vagy key account manager, kifejezetten export piac vonalon,
  • Üzletfejlesztésben szerzett jártasságot,
  • Angol nyelven stabil kommunikációképes szinten beszél.
Mi az, ami előnyt jelent, de NEM feltétele a pozíció betöltésének...
  • Önköltségszámításban szerzett tapasztalat,
  • Szigetelőanyagok és megoldások átfogó ismerete.
Mit ajánlanak Önnek?
  • Stabil, folyamatosan növekvő vállalat,
  • Családias légkör,
  • Nyitott a kreativitásra és az ötletek megvalósítására.
Munkavégzés helye: Székesfehérvár

Munkaidő: hétfőtől - péntekig, rugalmas munkaidőben (feladatorientált munkavégzés)

Hogyan tud jelentkezni?

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, küldje el angol és magyar nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Mire számíthat, miután jelentkezett?
A beérkezett jelentkezéseket, 1-2 napon belül szakmai szempontok alapján szűrjük elő. A kiválasztott jelöltekkel telefonon vesszük fel a kapcsolatot és egyeztetünk a további részletekkel kapcsolatban.

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Debrecen

Több éves értékesítői/beszerzői tapasztalatod van az építőipar valamely szegmenségben? Szeretnél egy kiemelkedő fejlődési, előrelépési lehetőséget kínáló munkahelyen elhelyezkedni, ahol hosszútávra tervezhetsz? Akkor jelentkezz és beszéljünk a lehetőségről! Partnerünk az acél megmunkálás meghatározó szereplője már 2005-óta. Dinamikus fejlődésének köszönhetően stabil hátterű magyar tulajdonú vállalat. Fő profilja a betonacél és betonvas kis- és nagykereskedelem, illetve a szereléshez szükséges termékek forgalmazása. Bővülés miatt keresünk hozzájuk egy új munkatársat az alábbi pozícióba: KERESKEDŐ (ÉPÍTŐIPARI TERÜLET)

A hirdetés lejár 30 nap múlva
Értékesítés, Kereskedelem | Budapest

Megbízónk az elmúlt 10 év tapasztalatai alapján gyártja és üzemelteti Európa egyik legversenyképesebb mobil visszaváltó infrastruktúráját emellett az országos begyűjtési hálózat kiépítését végzi. Italdobozok újra-hasznosításával foglalkozó környezetvédelmi vállalkozásuk, budapesti központjába keresik műszaki értékesítésben és tenderfolyamatokban jártas munkatársukat, újonnan létrehozott pozícióba, mint

A hirdetés lejár 26 nap múlva

Partnerünk egy budapesti családias cég, ahol a munkatárs még érték, ahol a jó teljesítményt jutalmazzák, és elismerik. Profiljuk a professzionális takarítás, melyet főként nagyvállalati megbízóik részére nyújtanak. Bérezésük korrekt, HO lehetőség van, a céges autót pedig magánhasználatra is igénybe lehet venni, mint egy jó, családias cégnél általában. Az értékesítési csapatukba keresünk most új munkatársat, aki B2B területen már gyakorlattal rendelkezik:

A hirdetés lejár 14 nap múlva