JUNIOR GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MÉRNÖK

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Vas megye

Munkaterület: Gyártás, Termelés

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola, Egyetem

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Szeretnél egy folyamatosan bővülő, fejlődő céghez csatlakozni, akiket úgy emlegetnek,
mint a „Legjobb munkahely”? Szeretnéd évről évre megtapasztalni, hogy munkádat megbecsülik
és jutalmazzák az éppen aktuális gazdasági helyzettől függetlenül?

Partnerünk víziója, hogy inkább okosan dolgoznak és nem keményen.

Ők gyártják a világ legnépszerűbb és legmegbízhatóbb állateledel márkáit
és állandó elkötelezettséggel haladnak a tudományos kutatásokban
és az egészséges eledelek gyártásában az állatok számára.

Jelenleg bővítés miatt keresünk hozzájuk új kollégát az alábbi pozícióba,
ahová pályakezdők jelentkezését is várjuk:

Feladatok:

  • Gépek és berendezések üzembe helyezése, karbantartása és javítások megszervezése,
  • Technikai személyzet szakmai irányítása,
  • Az előírt szabályok betartása és alkalmazása,
  • Problémamegoldó projektek vezetése/támogatása,
  • Nemzetközi és hazai gépgyártókkal, beszállítókkal való kapcsolattartás,
  • Próbaidő után, havi szintű készenléti szolgálat nyújtása (eleinte szakmai háttértámogatással).

Elvárások:

  • Felsőfokú villamosmérnöki / gépészmérnöki / mechatronikai mérnöki végzettség,
  • Társalgási szintű aktív angol nyelvtudás.

Előny:

  • 1-2 éves szakmai tapasztalat termelő közegben.

Juttatások:

  • 13. havi fizetés és éves bónusz (ami még egy erős havi bért jelenthet),
  • Bruttó 400.000 Ft Cafetéria,
  • Bruttó 100.000 Ft csatlakozási bónusz,
  • 100 %-ban térített utazási bérlet vagy 20 Ft/km gépkocsi üzemanyag térítés,
  • Ajándék termékosztás évente több alkalommal,
  • Kiszámítható munkamennyiség, megfelelő juttatási csomag, XXI. századi munkakörnyezet egy folyamatosan fejlődő vállalatnál. Élelmiszeripari cégként a termelés egész évben egyenletes, hullámzásoktól mentes.

Munkavégzés helye: Vas megye, Bük

Munkaidő: Hétfőtől – péntekig, napi 8 óra, rugalmasan alakítható

Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődésed, küldd el számunkra magyar nyelvű önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!