MŰSZAKI ÉRTÉKESÍTŐ (BEJÁRATI RENDSZEREK)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola, Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Kommunikációs/Társalgási szint

Érdekel a gyengeáramú rendszerek világa, közel áll hozzád az épületgépészet, biztonságtechnika, esetleg a kaputechnika?
Műszaki ember vagy, de szaktudásodat szívesen kamatoztatod az ügyfél kommunikációban és az értékesítés támogatásában is?

Jó helyen jársz, mert ez a Te lehetőséged!

Partnerünk az Assa Abloy Entrance Systems Kft. a világ első számú zár- és biztonságtechnikai termékeket gyártó vállalatának bejárati rendszerekre specializálódott divíziója.

Csatlakozz most kis létszámú, bővülő budapesti csapatukba, az alábbi pozícióba:

MŰSZAKI ÉRTÉKESÍTŐ
(Bejárati rendszerek)

A következő feladatok várnak Rád:
  • A meglévő és új céges partnerekkel való kapcsolattartás és a feléjük való értékesítés (B2B, ipar, kereskedelem, építőipar).
  • Piaci lehetőségek felmérése, projektek felkutatása és követése.
  • Árajánlatok kidolgozása, követése és a tenderek összeállítása.
  • Szaktanácsadás a tervezőknek és a kivitelezőknek.
  • Ügyfélkapcsolatok kialakítása, fejlesztése és ápolása.
  • Rendszeres riportálás a közvetlen felettes felé.
  • A belső CRM rendszer folyamatos frissítése az új adatokkal.
Amit Partnerünk vár Tőled:
  • Felsőfokú végzettség (preferáltan műszaki/mérnöki, építőipari, projekt vagy gazdasági területen),
  • 3-5 éves tapasztalat műszaki értékesítés támogatásában pl.: műszaki előkészítő, sales support, kiemelten árajánlat készítésben és sales adminisztrációban szerzett tapasztalat.
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás,
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési rutin,
  • Műszaki affinitás/gyakorlat,
  • Kiváló kommunikációs képesség,
  • Motivált, fejlődni vágyó attitűd,
  • Pontos, precíz munkavégzés,
  • Gyakorlatiasság.
Előnyt jelent, de nem feltétel:
  • Építőipari szereplők, az építőipar működésének ismerete.
Amit Partnerünk kínál:
  • A korrekt alapbéren felül Cafeteria juttatás,
  • A munkavégzéshez szükséges minden eszköz: mobiltelefon, laptop, céges autó,
  • Éves bónusz a vállalti, céges és egyéni eredmények függvényében,
  • Szakmai oktatások és képzések, széleskörű tanulási és fejlődési lehetőség,
  • Stabil céges háttér és hosszú távú munkalehetőség egy innovatív nemzetközi környezetben,
Iroda: Budapest, 22. kerület (a pozíció irodai jelenlétet igényel)
Értékesítés: Országos

Munkaidő: H-P: 8.00-16.30

Jelentkezz önéletrajz csatolásával az alábbi gombra kattintva:

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Budapest

Új lehetőséget keres, ahol VILÁGSZÍNVONALÚ mérnöki termékeket és szolgáltatásokat értékesíthet? A hosszú évek során megszerzett értékesítői tapasztalatát végre egy MEGBÍZHATÓ és EGYEDÜLÁLLÓ termék piacán szeretné továbbfejleszteni? Az optimális páratartalom biztosítása minden gyártóvállalat számára kulcskérdés! Ennek hiányában a legmodernebb és legnagyobb gyárak termelési folyamatai is összedőlnek! Erre kínál megoldást megbízónk, aki most új kollégával bővíti szakmai csapatát.

A hirdetés lejár 11 nap múlva
Értékesítés, Kereskedelem | Borsod-Abaúj-Zemplén megye

Műszaki végzettséggel rendelkezel és szereztél már tapasztaltot műszaki tanácsadásban vagy értékesítésben? Szeretnél egy hosszútávú, stabil munkalehetőséget, ahol abszolút rugalmasan és önállóan tervezheted a napjaid? Akkor beszéljünk erről a lehetőségről! Egy tanácsadó kollégát keresünk egy kelet-magyarországi multinacionális partnercégünkhöz, akik egész Európára kiterjedően megoldást kínálnak gyártócégek problémáira. Hozzájuk keresünk egy új munkatársat az alábbi pozícióba: MÉRNÖK TANÁCSADÓ

A hirdetés lejár 28 nap múlva

Megbízónk az ipari szolgáltatások és mérnöki tevékenységek területének réspiacain piacvezető multinacionális cég, amely a londoni tőzsdeindex egyik szereplője. Kiemelkedő minőségéről ismert termékei és szolgáltatásai segítenek az energia, ill. víz megtakarításában és az emisszió csökkentésében, a fenntarthatósági célok elérésében, valamint az ipari gyártás hatékonyságának, termékminőségének és biztonságosságának növelésében. A hazánkban több mint 29 éve jelenlévő cég folyamatos fejlődése miatt keressük új kollégájukat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 12 nap múlva