VILLAMOS PROJEKTVEZETŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Heves megye

Munkaterület: Mérnöki, Műszaki területek

Munkatapasztalat: 7-10 év

Nyelvtudás: Angol Felsőfok szóban és írásban

Megbízóm villamostechnológiai megoldásokban nyújt támogatást ügyfelei részére.
Számukra keresek facility vagy gyártósori géptelepítési projektekben jártas

munkatársat gyöngyösi site feladatok koordinálására.

Elektromos projektmenedzser feladatai:
  • Szerződések, szabványok, építési dokumentációk alapján történő munkavégzés ellenőrzése
  • A projekt költségvetésének és erőforrásainak tervezése, ütemezése
  • Elektrotechnikai felülvizsgálatok végzése
  • Felmerülő szakmai kérdések megválaszolása, műszaki támogatás nyújtás, javaslattétel a megrendelő részére
  • A projekt haladásának folyamatos minőségi ellenőrzése, biztonsági előírások betartatása
  • Mérnöki és alvállalkozói csapat koordinálása
  • Munkafolyamatok naprakész dokumentálása (E-napló)

Partnerünk elvárásai:

  • Villamosmérnöki végzettség
  • Legalább 7 éves szakmai tapasztalat elektromos projektvezetésben, kivitelezés vagy utility területen
  • Folyékony angol nyelvtudás - ügyvezetővel történő kommunikálás miatt
Munkáját az alábbiakkal jutalmazzák:
  • Tapasztalatnak és szakmai felkészültségnek megfelelő alapfizetés
  • A munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítottak (laptop, távmunkára alkalmas monitor, mobil)
  • Izgalmas, változatos, kihívásokkal teli projektek

Munkvégzés részletei:

  • Munkavégzés helye: Gyöngyös
  • Munkaidő: hétfőtől – péntekig 7-8 közötti kezdéssel és kb. 16-17 óráig

Amennyiben szimpatikus a lehetőség a Jelentkezés gombra kattintva pályázza meg szakmai önéletrajzával!

Kérdésed van a fenti állással kapcsolatban?

Fordulj kollégánkhoz, aki készséggel segít Neked:

Hasonló pozíciók

Energiaipar | Borsod-Abaúj-Zemplén megye

Partnerünk 38 országban, több mint 46 ezer munkavállalóval meghatározó szereplője az európai energiaiparnak. Magyarországon öt telephellyel és képzett kollégákkal áll ügyfelei szolgálatára több mint 20 éve teljeskörű villamosenergetikai szolgáltatásaival. Csatlakozz hozzájuk, nyerj inSPIErációt velük távvezeték üzletágukba felsőzsolcai és budapesti telephelyeikre az alábbi munkakörbe:

A hirdetés lejár 14 nap múlva