ELADÓ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Fejér megye

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Elvárt végzettség: Szakmunkás / Egyéb szakiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk a Kemi-Ker Kft. magyar tulajdonú építőanyag- és építési segédanyag üzlet dunaújvárosi telephelyére keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

ELADÓ

Ha szeretnél egy összetartó és családias csapatnak a tagja lenni, akkor nálunk a helyed! Keressük azon Eladó kollégánkat, aki rugalmas, szereti a változatos és kihívásokkal teli munkát.
Feladatok:
  • Vásárlóink udvarias kiszolgálása
  • Rendelések előkészítése
  • Folyamatos kommunikáció a felettesekkel és a munkatársakkal
Amit elvárunk:
  • Minimum középfokú iskolai végzettség
  • Értékesítési tapasztalat
  • Precíz, pontos, felelősségteljes munkavégzés
  • Kiváló fizika erőnlét, jó teherbírás
  • Nagyfokú terhelhetőség
Amit kínálunk:
  • Teljes munkaidős határozatlan idejű munkaszerződés
  • Versenyképes jövedelem, hosszútávú munkavégzés
  • Utiköltség támogatás
  • Inspiráló munkakörnyezet, támogató és barátságos légkör
  • A munkavégzés helye tömegközlekedéssel jól megközelíthető
Munkavégzés helye:
  • Dunaújváros

Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra magyar nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Hajdú-Bihar megye

Partnercégünk számára keressük új munkatársukat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 6 nap múlva
Építőipar, Ingatlan | Budapest

Partnercégünk a megújuló energia és az építőipar területén is érdekelt, dinamikusan bővülő cégcsoport. Energiatárolók és más megújuló energia eszközök, könnyűszerkezetes-, konténer-, és hagyományos épületek értékesítésével és projekt menedzsmentjével, valamint a cég által kezelt és fejlesztett kisebb lakóingatlanok üzemeltetésével foglalkoznak. Hozzájuk keresünk új munkatársat az alábbi munkakörre:

A hirdetés lejár 52 nap múlva