JUNIOR STATIKUS TERVEZŐMÉRNÖK

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Építőipar, Ingatlan

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola, Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

A te munkád gyümölcsként készülnek el a kulcsfontosságú tartószerkezeti tervezések? Szereztél már tapasztalatot statikus tervezőként, de fejlesztenéd tudásodat egy kiemelkedő, megbízható munkahelyen?

Akkor ne is keress tovább, ez a pozíció Neked szól!

Partnerünk 100%-ban magyar tulajdonú vállalkozás. A vállalat fő profilja az építőipar, ezen belül három fő üzletágat működtet: építőipai generálkivitelezés, építőanyag- és szerszám kereskedelem.

Folyamatosan bővülő csapatukba keresünk új kollégát az alábbi pozícióba:

AZ ALÁBBI FELADATOKBAN SZÁMÍTANAK RÁD:

  • Épületek, műtárgyak alapozásának tartószerkezeti tervezése (ArchiCAD, BIM).
  • Előregyártott vasbeton szerkezetek gyártmányterveinek ellenőrzése.
  • Szakági tervező kollégákkal, gyártási- és kivitelezési terület munkatársaival szoros kapcsolattartás.
  • Belső tervellenőrzési rendszer működtetése.
  • Tervezési fázist követő kivitelezési fázis szakmai támogatása.

TÉGED KERESÜNK, HA...

  • Már szereztél tapasztalatot épületek, műtárgyak alapozásának tartószerkezeti tervezésében.
  • Felsőfokú szakirányú végzettség (Építő- vagy Építészmérnök; Bsc vagy Msc).
  • ArchiCAD program magabiztos kezelése.
  • Nem csak munkatársnak, hanem csapattársnak tartod magad.
  • Elkötelezett vagy és hosszútávra tervezel.
AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:
  • Tárgyalóképes angol vagy német nyelvtudás.
  • BIM tervezési ismeretek.
  • Nemetschek tervezői program ismerete.
AMIT A PARTNERÜNK KÍNÁL SZÁMODRA:
  • Szakmai tudásodhoz illeszkedő alapbér.
  • 13. havi fizetés.
  • Cafeteria.
  • Üzemanyag költségtérítés.
  • Teljesítményprémium.
  • Vásárlási kedvezmények, sport bérlet.
  • Kiemelkedően rugalmas Home office.
  • Biztosítják számodra a munkához szükséges eszközöket laptopot és mobiltelefont.
Munkavégzés helye: Budapest 11. kerület (Hibrid munkavégzés).

Munkaidő: Hétfőtől péntekig 7:30-16:00, rugalmasan.

Amennyiben a hirdetés felkeltette az érdeklődésedet, jelentkezz frissített magyar önéletrajzod csatolásával az alábbi gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Építőipar, Ingatlan | Pest megye

Magyar építőipari kivitelezéssel foglalkozó partnerünk tevékenységi köre főként a közbeszerzések területére terjed ki, ezzel párhuzamosan szívesen építenek, felújítanak befektetőknek és magánszemélyeknek egyaránt. Most több új projektjük is nyílik, aminek az élére keresnek új kollégákat

A hirdetés lejár 27 nap múlva
Építőipar, Ingatlan | Budapest

Megbízónk az elmúlt 28 évben a magyar építőipar egyik meghatározó, stabil, generálkivitelező társaságává fejlődött. Tevékenysége kiterjed az építőipari generál-kivitelezés teljes szolgáltatási körére. Referenciáik között megtalálhatók ipari, kereskedelmi, középületek, és társasházak kivitelezése, továbbá jelentősek az épület felújítás területén megvalósult projektjeik is.

A hirdetés lejár 20 nap múlva

Nemrégiben jubileumát ünneplő megbízónk az építészeti generáltervezés, építőipari projektmenedzsment és generálkivitelezés területein tevékenykedik. Műszaki előkészítő csapatukba keresünk olyan munkatársat, aki szívesen csatlakozna képzett csapatukhoz izgalmas lakóépületek/ irodai/ kereskedelemi/ logisztikai/ ipari építőipari projektek támogatására. A cég időről-időre megméretteti magát szakmai versenyeken, így ha szeretnél akár díjnyertes projekteken is dolgozni, jelentkezz az alábbi pozícióba: