SZERVÍZMÉRNÖK

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Mérnöki, Műszaki területek

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Angol Kommunikációs/Társalgási szint

Ügyfelünk technológiai csoportja a tesztelés és mérés, a technológiai rendszerek, valamint a hálózatok és a kiberbiztonság területén vezető megoldásaival úttörő szerepet játszik a biztonságosabb és összekapcsolt világ megteremtésében. A több mint 85 évvel ezelőtt alapított vállalatcsoport megbízható partnere az ipari és kormányzati ügyfeleknek világszerte.

A budapesti telephely, a vállalat kelet-európai regionális szervizközpontjaként megbízható, első osztályú javítási, akkreditált és gyártói kalibrálási és rendszerkarbantartási szolgáltatásokat nyújt azokhoz a csúcstechnológiákhoz és termékekhez, amelyeket a vállalat más leányvállalatai értékesítenek a régióban.

Folyamatos növekedésüknek köszönhetően olyan szenvedélyes tehetségeket és nagy elkötelezettségű kollégákat keresnek, akik szeretnének részesei lenni sikertörténetüknek és segíteni további növekedésüket az alábbi pozícióban:

Milyen feladatok várnak Önre:
  • Mérőeszközök kalibrációja a cég ügyfeleinek telephelyein kalibráló csapat tagjaként,
  • A cég budapesti laborjában történő kalibráció,
  • A külföldi partnercégek, elsősorban elektronikai gyártó cégek látogatása,
  • Kalibrálási bizonyítványok és mérési jegyzőkönyvek kiállítása,
  • Kalibráláshoz kapcsolódó dokumentációk biztosítása és a szükséges adminisztráció pontos elvégzése.
Amit megbízónk elvár:
  • Főiskolai vagy egyetemi Villamosmérnöki végzettség VAGY technikusi végzettség az alábbi területek valamelyikén: Elektronikai VAGY Automatika VAGY Ipari informatika VAGY Távközlés,
  • PÁLYAKEZDŐ Villamosmérnök VAGY Legalább 2 éves elektronikai eszközök kalibrálásában, szervizelésében szerzett tapasztalat,
  • MS Office erős felhasználói szintű ismerete,
  • Angol nyelv legalább középfokú ismerete,
  • Külföldi utazási hajlandóság (Kelet- és Közép-Európa elsősorban),
  • Kiküldetések alatt túlóra vállalása.
Előny, DE nem feltétele a pozíció betöltésének:
  • Méréstechnikai háttér,
  • Programozási ismeretek (elsősorban C++, Excel macro, Python, Linux),
  • SAP felhasználói szintű ismerete.
Amit megbízónk kínál:
  • Bejárás támogatása,
  • Céges laptop és mobiltelefon,
  • Rugalmas munkaidő,
  • Fejlődési lehetőség,
  • Nemzetközi, külföldi projektekben tapasztalatszerzés.
Munkavégzés helye: Budapest XIII. kerület és külföld (Kelet- és Közép-Európa elsősorban)

Munkaidő: Rugalmas (kb. 30-50% telephelyen kívüli munka)

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, várjuk magyar és angol nyelvű önéletrajzát a Jelentkezés gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Mérnöki, Műszaki területek | Külföld / Európa

Szeretnél a világ élvonalához tartozni? Szeretnéd magad Újvidék egyik vezető multinacionális autóipari vállalatánál kipróbálni? Részt vennél az autóipar innovatív technológiáinak fejlesztésében? Dolgoznál új beruházáson, telepítésen? Itt van a TE lehetőséged! Partnerünk célgépgyártással, ipari automatizálással, szereléstechnikával, kereskedelemmel foglalkozik. Bővülő csapatukba keresünk új jelöltet az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 40 nap múlva
Gyártás, Termelés | Pest megye

Több éves PLC és Robot programozói tapasztalatod van? Szeretnél egy most induló gyár olyan szakemberei közé tartozni akik kívülről, belülről ismerik a gyártást? Akkor jelentkezz és beszéljünk a lehetőségről! Partnerünk egy globális autóipari beszállító, aki egy zöldmezős beruházás keretén belül új ipar 4.0-ás gyártóüzemet indít Budapesthez közel. Karosszéria-, alváz- és mérnöki megoldások átfogó választékát kínálja majd a globális ügyfeleinek.

A hirdetés lejár 4 nap múlva
Kutatás-fejlesztés / R&D | Pest megye

Megbízónk távközlés tervezéssel, kutatás és fejlesztéssel foglalkozó magyar vállalat. Számukra keresünk egy tapasztalt és elkötelezett középvezetőt, aki saját innovatív elektronikai eszközük fejlesztéséért és gyártásának felügyeletéért lesz felelős az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 16 nap múlva