TELJESKÖRŰ KÖNYVELŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Pénzügy, Számvitel, Kontrolling

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola, Egyetem

Munkatapasztalat: 5-7 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk több évtizedes múlttal rendelkező, az informatika szolgáltatási üzletágban országosan piacvezető cég.

Elengedhetetlen számukra a belső folyamatok fejlesztése, illetve a kiemelt ügyfelekkel való kapcsolattartás, a stratégia kialakítása.

Partnereik között Magyarország top 500 cégei találhatóak, így nagy értékű és komplex projekteken van lehetősége dolgoznia az új kollégának.

Csatlakozzon pénzügyi csapatukhoz, Budapest belvárosában az alábbi pozícióban:

Milyen feladatok várnak Önre:
  • Önálló könyvelési feladatok operatív elvégzése - beérkező/kimenő számlák, banki, pénztári bizonylatok, főkönyvi feladások (munkabér, értékcsökkenés, tárgyi eszközzel kapcsolatos tételek) kontírozása, ügyviteli programban történő rögzítése, könyvelése,
  • Bérszámfejtés (ki és bejelentések kezelése, járulék bevallás készítése, bérköltségek és járulékok főkönyvi könyvelése és egyeztetése, bérek és járulékok utalásának előkészítése, munkaszerződések, szabadságok nyilvántartása),
  • Számviteli bizonylatok ellenőrzése, rendszerezése,
  • Analitikus nyilvántartások és főkönyv rendszeres egyeztetése,
  • Kintlévőség folyamatos figyelése, fizetési felszólítások kiküldése,
  • Tárgyi eszköz nyilvántartás és tárgyi eszköz könyvelés ellenőrzése,
  • Készletnyilvántartás és készlet könyvelések ellenőrzése,
  • Projekt bevételek és költségek elszámolásának, könyvelésének és dokumentumainak ellenőrzése,
  • Adókalkulációk és adóbevallások készítése (áfa, társasági adó, iparűzési adó, cégautó adó, rehabilitációs hozzájárulás),
  • Statisztikai jelentések elkészítése,
  • Havi főkönyvi zárás, főkönyvet alátámasztó analitikák készítése, egyeztetése, havi mérleg, eredmény-kimutatás készítése,
  • Éves beszámoló készítése és közzététele.
Mi az, ami sikeressé teszi a munkában:
  • Főiskolai vagy egyetemi gazdasági végzettség,
  • Legalább 5 éves teljeskörű könyvelésben szerzett szakmai tapasztalat,
  • Regisztrált mérlegképes könyvelői képesítés,
  • Számviteli és adózási jogszabályok magabiztos, naprakész ismerete, változások nyomon követése,
  • Erős felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek.
Előny, DE nem feltétele a pozíció betöltésének:
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás,
  • Informatikai cégnél szerzett tapasztalat,
  • Munkaügyi, bérszámfejtési tapasztalat,
  • Adótanácsadói képesítés.
Amit megbízónk a jó munkáért cserébe ad:
  • Szakmai tapasztalathoz illeszkedő bérezés,
  • Igényesen kialakított, jól megközelíthető munkahely Budapest belvárosában,
  • Stabil, kiszámítható jövőkép egy jó anyagi helyzetben lévő cégnél,
  • Kiváló fizetési morál,
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség, Nyugodt munkakörülmények,
  • Jól felszerelt, modern irodai környezet,
  • Hosszú távú, stabil foglalkoztatás.
Munkavégzés helye: Budapest, V. kerület - belváros

Munkaidő: hétfőtől - péntekig 9.00-17.00 óráig

Amennyiben pozíciónk felkeltette érdeklődését, kérem küldje el számunkra önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Pénzügy, Számvitel, Kontrolling | Budapest

Csatlakozz megbízónkhoz egy izgalmas könyvelői pozícióba, ahol lehetőséged lesz részt venni egy dinamikus pénzügyi csapat munkájában. Vállalatunk elismert a szerszámgépek és mérőműszerek szakterületén, és kiemelkedik a digitalizáció és automatizáció terén. Légy részese a stabilitás és hatékonyság megteremtésében:

A hirdetés lejár 16 nap múlva
Pénzügy, Számvitel, Kontrolling | Zala megye

Partnerünk 2018 óta készít kiváló minőségű szörpöket. Termékeikben a régi, nagyszüleinktől kapott családi receptúrát ötvözik a mai technológia adta lehetőségekkel, hogy kizárólag természetes alapanyagokból a legjobb minőségű szörpöket készíthessék el nap mint nap. Céljuk, hogy minél több ember számára segítsenek megtalálni a legjobb szörpélményt itthon és külföldön is. Hozzájuk keresünk új kollégát teljes vagy részmunkaidős beosztásban az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 5 nap múlva
Pénzügy, Számvitel, Kontrolling | Komárom-Esztergom megye

Mérlegképes könyvelői és bérszámfejtői végzettséggel rendelkezik? Több, mint 3 éves tapasztalata van és pontos, precíz munkavégzés jellemzi? Amennyiben a fentiekre a válasza IGEN, akkor ez a hirdetés Önnek szól! Partnerünk egy dinamikusan fejlődő magyar családi vállalkozás, amely az építőipar modern és hagyományos kivitelezési technológiáját szaktudással ötvözve meghatározó szereplője a magyar építőiparnak. A tervezésen és a kivitelezésen túl, könyvelő irodát és önálló tűzépet is üzemeltetnek, valamint belföldi fuvarozással is foglalkoznak. TATABÁNYAI központjuk számára keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 17 nap múlva