ÉPÍTÉSI PROJEKTVEZETŐ (PÉCS)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Baranya megye

Munkaterület: Építőipar, Ingatlan

Pozíciószint: Középvezető / Menedzser

Elvárt végzettség: Főiskola, Egyetem

Munkatapasztalat: 5-7 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Otthonosan mozogsz a projektvezetésben és a magasépítés a Te világod?
Szívesen vennél részt nagy volumenű beruházásokban és lennél részese a dinamikus ipari fejlődésnek?

Ez a lehetőség Neked szól!

Partnerünk fő profilja az építőipar, ezen belül három fő üzletágat működtet: építőipai generálkivitelezés, építőanyag- és szerszám kereskedelem. A legnagyobb üzletágat az építőipari projektek képezik, ezen belül leginkább ipari létesítményekkel foglalkoznak. Legalább 500 millió Forint értékű projektekben vesznek részt.

Nyílt szellemű, innovatív, hatékony működtetéssel kívánnak maximálisan megfelelni a jövő egyre növekvő kihívásainak.

Folyamatosan bővülő csapatukba keresünk új kollégát az alábbi pozícióba:

AZ ALÁBBI FELADATOKBAN SZÁMÍTANAK SZAKÉRTELMEDRE:
  • Építési kivitelezési projektek (90%-ban magasépítési projektek, ipari létesítmények generál kivitelezése) szervezése, koordinálása és ellenőrzése (az adott projekt/létesítmény teljeskörű felelőse leszel Pécs vonzáskörzetében).
  • Megrendelőkkel és alvállalkozókkal való tárgyalások lebonyolítása.
  • Az építési határidők betartása, betartatása.
  • A hatósági előírások és minőségi követelmények betartásának biztosítása.
  • Műszaki ellenőri és felelős műszaki vezetői hatáskör ellátása.
  • Pénzügyi-és ütemtervek, költségvetések ellenőrzése és nyomon követése.
  • Helyszíni ellenőrzés, minden rendben zajlik-e a projektben.
  • Szoros kapcsolattartás és együttműködés az építésvezetőkkel.
TESTHEZÁLLÓ LESZ SZÁMODRA A POZÍCIÓ, AMENNYIBEN:
  • Legalább 5 éves projektvezetésben szerzett tapasztalattal bírsz (főként magasépítési projekteken, ipari létesítményekkel és technológiákkal kapcsolatosan, minimum 300-500 millió Forint értékű projektekben).
  • Felsőfokú Építészmérnök vagy Építőmérnök végzettséged van.
  • FMV jogosultsággal rendelkezel.
  • B kategóriás jogosítvánnyal és vezetési rutinnal rendelkezel.
  • Magadra ismersz a következő tulajdonságokban: jó problémamegoldó képesség, kiváló tárgyalási készség, jó csapatjátékos attitűd és komplex gondolkodásmód.
NAGY PLUSZT JELENT:
  • Tárgyalóképes angol vagy német nyelvtudás.
AMIT PARTNERÜNK KÍNÁL SZÁMODRA:
  • Szakmai tapasztalatodhoz illeszkedő alapbért biztosítanak.
  • 13. havi fizetést és Cafeteria juttatást nyújtanak.
  • Vállalati autót biztosítanak számodra - magánhasználatra is - így könnyen és gyorsan el tudsz jutni úticélodhoz.
  • Támogatják üzemanyagköltségeid tankolókártya formájában.
  • A munkába fektetett energiádat teljesítménybónusszal jutalmazzák.
  • Biztosítják számodra a munkához szükséges eszközöket laptopot és mobiltelefont.
  • Vásárlási kedvezményeket kínálnak számos üzletben (páédáué Decathlon, Spar, Auchan).
  • Számos egyéb támogatással járulnak hozzá egészségedhez, jóllétedhez: például All You Can Move SportPass, Szemüvegtámogatás, Medicover egészségbiztosítás.
  • Belső mentoring rendszert működtetnek a szakmai tudás és specifikus ismeretek hatékony elsajátítása, fejlesztése érdekében.
Munkavégzés helye:  Pécs és egyéb projekthelyszínek (Pécs körülbelül 30-40 km-es vonzáskörzetében); Hibrid munkavégzés legalább 1-2 nap személyes jelenléttel a projekt helyszínen.

Munkaidő: Hétfőtől péntekig 7:30-16:00, rugalmasan

Kattints az alábbi gombra és jelentkezz frissített magyar önéletrajzod csatolásával!

Hasonló pozíciók

Építőipar, Ingatlan | Pest megye

Magyar építőipari kivitelezéssel foglalkozó partnerünk tevékenységi köre főként a közbeszerzések területére terjed ki, ezzel párhuzamosan szívesen építenek, felújítanak befektetőknek és magánszemélyeknek egyaránt. Most több új projektjük is nyílik, aminek az élére keresnek új kollégákat

A hirdetés lejár 17 nap múlva
Építőipar, Ingatlan | Budapest

Magyar építőipari kivitelezéssel foglalkozó partnerünk tevékenységi köre főként a közbeszerzések területére terjed ki, ezzel párhuzamosan szívesen építenek, felújítanak befektetőknek és magánszemélyeknek egyaránt. Budapest és Pest megyében több új projektjük is nyílik, aminek az élére keresnek új kollégákat

A hirdetés lejár 26 nap múlva
Építőipar, Ingatlan | Hajdú-Bihar megye

Kipróbálnád magad nagy volumenű projekteken? Jól tárgyalsz mind a megrendelőkkel, mind pedig az alvállalkozókkal? Ez a TE lehetőséged! Partnerünk 100%-ban magyar tulajdonú vállalkozás. A vállalat fő profilja az építőipar, ezen belül három fő üzletágat működtet: építőipai generálkivitelezés, építőanyag- és szerszám kereskedelem. Nyílt szellemű, innovatív, hatékony menedzsment működtetéssel kívánnak maximálisan megfelelni a jövő egyre növekvő kihívásainak, mert „Az építés a mi világunk!” Folyamatosan bővülő csapatukba keresünk új kollégát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 33 nap múlva