ÉPÍTÉSVEZETŐ (KELET MAGYARORSZÁG)

Munkavégzés helye: Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Hajdú-Bihar megye, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Munkaterület: Építőipar, Ingatlan

Pozíciószint: Középvezető / Menedzser

Elvárt végzettség: Főiskola, Egyetem

Munkatapasztalat: 5-7 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Kipróbálnád magad nagy volumenű projekteken? Eredményesen irányítasz beosztottakat és szeretsz az építkezések karmestere lenni?

Ez a TE lehetőséged!

Partnerünk 100%-ban magyar tulajdonú vállalkozás. A vállalat fő profilja az építőipar, ezen belül három fő üzletágat működtet: építőipai generálkivitelezés, építőanyag- és szerszám kereskedelem.

Folyamatosan bővülő csapatukba keresünk új kollégát az alábbi pozícióba:

AZ ALÁBBI FELADATOKBAN SZÁMÍTANAK RÁD:

  • Saját létszámban lévő munkavállalók és alvállalkozók munkájának koordinálása lesz a feladatod
  • Ütemtervekben foglaltak betartatása és betartatása
  • Kivitelezések minőség ellenőrzése, technológiai követelmények betartatása
  • Határidők betartása, betartatása
  • Kapcsolattartás a megrendelőkkel, műszaki ellenőrökkel, a cég képviselete kooperációkon, együttműködés a projektvezetővel
  • Építési naplók naprakész vezetése, balesetvédelmi és munkabiztonsági előírások betartatása
  • Alapanyagok, építési anyagok felhasználásának követése
  • Irodai adminisztratív feladatok ellátása

TÉGED KERESÜNK, HA...

  • 5 éves, hasonló építésvezetői munkakörben szerzett tapasztalattal bírsz.(főként magasépítési projekteken, kizárólag ipari létesítményekkel és technológiákkal kapcsolatosan, minimum 300-500 millió Forint értékű projektekben).
  • Felsőfokú Építészmérnök vagy Építőmérnök végzettséggel vagy középfokú magasépítő technikus végzettséggel rendelkezel.

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • Tárgyalóképes angol vagy német nyelvtudás.
  • FMV jogosultsággal rendelkezel.

AMIT A PARTNERÜNK KÍNÁL SZÁMODRA:

  • Szakmai tudásodhoz illeszkedő alapbért biztosítanak.
  • 13. havi fizetést biztosítanak.
  • Cafeteria.
  • Vállalati autót biztosítanak számodra - magánhasználatra is - így könnyen és gyorsan el tudsz jutni úticélodhoz.
  • Támogatják üzemanyagköltséged.
  • A munkába fektetett energiádat bónusszal jutalmazzák.
  • Biztosítják számodra a munkához szükséges eszközöket laptopot és mobiltelefont.

Munkavégzés helye: Kelet-magyarországi régióban 80-100 km-es körzetben, Polgári központtal

Munkaidő: törzsidő: hétfőtől-péntekig 07:30-16:00

Amennyiben a hirdetés felkeltette az érdeklődésedet, jelentkezz frissített magyar önéletrajzod csatolásával az alábbi gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Építőipar, Ingatlan | Budapest

Magyar építőipari kivitelezéssel foglalkozó partnerünk tevékenységi köre főként a közbeszerzések területére terjed ki, ezzel párhuzamosan szívesen építenek, felújítanak befektetőknek és magánszemélyeknek egyaránt. Budapest és Pest megyében több új projektjük is nyílik, aminek az élére keresnek új kollégákat

A hirdetés lejár 20 nap múlva
Építőipar, Ingatlan | Baranya megye

Otthonosan mozogsz a projektvezetésben és a magasépítés a Te világod? Szívesen vennél részt nagy volumenű beruházásokban és lennél részese a dinamikus ipari fejlődésnek? Ez a lehetőség Neked szól! Partnerünk fő profilja az építőipar, ezen belül három fő üzletágat működtet: építőipai generálkivitelezés, építőanyag- és szerszám kereskedelem. A legnagyobb üzletágat az építőipari projektek képezik, ezen belül leginkább ipari létesítményekkel foglalkoznak. Legalább 500 millió Forint értékű projektekben vesznek részt. Nyílt szellemű, innovatív, hatékony működtetéssel kívánnak maximálisan megfelelni a jövő egyre növekvő kihívásainak. Folyamatosan bővülő csapatukba keresünk új kollégát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 1 nap múlva
Értékesítés, Kereskedelem | Budapest

Megbízónk az Év szakmai irodája 2023 díj nyertese, Európa vezető irodai megoldásokat szállító vállalata, körülbelül 40 országban, 250 értékesítési ponton végez értékesítési tevékenységet. Prémium irodabútorokat értékesítő vidám és pörgős budapesti csapatukba keressük új kollégájukat az alábbi pozícióba: