ÉPÍTÉSI PROJEKTVEZETŐ - (HAJDÚ-BIHAR VÁRMEGYE)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Hajdú-Bihar megye

Munkaterület: Építőipar, Ingatlan

Pozíciószint: Középvezető / Menedzser

Elvárt végzettség: Főiskola, Egyetem

Munkatapasztalat: 5-7 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Kipróbálnád magad nagy volumenű projekteken?

Jól tárgyalsz mind a megrendelőkkel, mind pedig az alvállalkozókkal?

Ez a TE lehetőséged!

Partnerünk 100%-ban magyar tulajdonú vállalkozás.

A vállalat fő profilja az építőipar, ezen belül három fő üzletágat működtet: építőipai generálkivitelezés, építőanyag- és szerszám kereskedelem.

Nyílt szellemű, innovatív, hatékony menedzsment működtetéssel kívánnak maximálisan megfelelni a jövő egyre növekvő kihívásainak, mert „Az építés a mi világunk!”

Folyamatosan bővülő csapatukba keresünk új kollégát az alábbi pozícióba:

ÉPÍTÉSI PROJEKTVEZETŐ - HAJDÚ-BIHAR VÁRMEGYE

AZ ALÁBBI FELADATOKBAN SZÁMÍTANAK RÁD:

  • Építési kivitelezési projekteket kollektíven előkészíted, szervezed, irányítod és ellenőrződ (90%-ban magasépítési projektek, ipari létesítmények generál kivitelezése).
  • Koordinálod a Műszaki előkészítő, Projekt asszisztens munkáját.
  • Betartod és betartatod az építési határidőket.
  • Biztosítod a hatósági előírások és minőségi követelmények betartását.
  • Ellátod a felelős műszaki vezetői hatáskörödet.
  • Ellenőrződ a pénzügyi és ütemtervezési erőforrásokban lévő költségvetéseket.
  • Helyszíni ellenőrzések elvégzése.

TÉGED KERESÜNK, HA...

  • Legalább 5 éves projektvezetésben szerzett tapasztalattal rendelkezel (főként magasépítési projekteken, ipari létesítményekkel és technológiákkal kapcsolatosan, minimum 300-500 millió Forint értékű projektekben).
  • Felsőfokú Építészmérnök vagy Építőmérnök végzettséggel rendelkezel.
  • FMV jogosultsággal rendelkezel.

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • Tárgyalóképes angol vagy német nyelvtudás.

AMIT A PARTNERÜNK KÍNÁL SZÁMODRA:

  • Szakmai tudásodhoz illeszkedő alapbért biztosítanak.
  • 13. havi fizetést biztosítanak.
  • Cafeteria juttatást nyújtanak.
  • Vállalati autót biztosítanak számodra - magánhasználatra is - így könnyen és gyorsan el tudsz jutni úticélodhoz.
  • Támogatják üzemanyagköltséged.
  • A munkába fektetett energiádat bónusszal jutalmazzák.
  • Biztosítják számodra a munkához szükséges eszközöket laptopot és mobiltelefont.

Munkavégzés helye: Polgár és egyéb projekthelyszínek a keleti régióban

Munkaidő: Hibrid munkavégzés - törzsidő: hétfőtől-péntekig 07:30-16:00

Amennyiben a hirdetés felkeltette az érdeklődésedet, jelentkezz frissített magyar önéletrajzod csatolásával az alábbi gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Építőipar, Ingatlan | Pest megye

Magyar építőipari kivitelezéssel foglalkozó partnerünk tevékenységi köre főként a közbeszerzések területére terjed ki, ezzel párhuzamosan szívesen építenek, felújítanak befektetőknek és magánszemélyeknek egyaránt. Most több új projektjük is nyílik, aminek az élére keresnek új kollégákat

A hirdetés lejár 16 nap múlva
Építőipar, Ingatlan | Budapest

Magyar építőipari kivitelezéssel foglalkozó partnerünk tevékenységi köre főként a közbeszerzések területére terjed ki, ezzel párhuzamosan szívesen építenek, felújítanak befektetőknek és magánszemélyeknek egyaránt. Budapest és Pest megyében több új projektjük is nyílik, aminek az élére keresnek új kollégákat

A hirdetés lejár 25 nap múlva

Kipróbálnád magad nagy volumenű projekteken? Jól tárgyalsz mind a megrendelőkkel, mind pedig az alvállalkozókkal? Ez a TE lehetőséged! Partnerünk 100%-ban magyar tulajdonú vállalkozás. A vállalat fő profilja az építőipar, ezen belül három fő üzletágat működtet: építőipai generálkivitelezés, építőanyag- és szerszám kereskedelem. Nyílt szellemű, innovatív, hatékony menedzsment működtetéssel kívánnak maximálisan megfelelni a jövő egyre növekvő kihívásainak, mert „Az építés a mi világunk!” Folyamatosan bővülő csapatukba keresünk új kollégát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 32 nap múlva