SENIOR GYÁRTÁSÜTEMEZŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Bács-Kiskun megye, Kecskemét

Munkaterület: Gyártás, Termelés

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Alapfok szóban és írásban

álláslehetőség

Kerekegyházán, a König Kft.-nél!

A König Kft. egy családi tulajdonban lévő sikeres magyar vállalat.1991 óta elkötelezett beszállítója az európai járműgyártóknak az ablakszerkezetek és üvegrendszerek terén.

1 műszakos munkarendbe, kiváló munkakörülmények közé, széles körű juttatási csomaggal várják új munkatársukat Kerekegyházán (Kecskeméttől 10 km-re) lévő gyártelepükre.

Nézd meg a részleteket és jelentkezz!

Miért jó ügyfelünknél dolgozni?
  • Egy 30 éves stabil és biztonságos vállalat
  • Odafigyelnek egymásra, nyitott és barátságos környezet vár rád
  • A járműipari projekteknek köszönhetően szakmai fejlődésed garantált
  • 1 műszakos munkarend, a hétvégék mindig szabadok
  • Biztonságot nyújtó fizetés és juttatások
  • Havi béren kívüli juttatás próbaidő után – SZÉP kártya kifizetéssel
  • Célkitűzések teljesítése alapján év végi jutalmat is kínálnak
  • Családos munkatársaknak iskolatámogatási juttatással kedveznek
  • Ingyenes buszbérlettel és gépkocsi költségtérítéssel támogatják a bejárást
Az alábbi feladatok várnak Rád:
  •  A termelési folyamatok ütemezése és a gyártási tervek kidolgozása a termelési igények, a rendelkezésre álló erőforrások és a határidők figyelembevételével
  • A gyártási ütemezés optimalizálása, a hatékonyság növelése, zavartalan termelési folyamat és a költségek csökkentése érdekében
  • A termelési adatok és teljesítmény mutatók nyomon követése, elemzése és riportok készítése a vezetőség számára
  • Kapcsolattartás más részlegekkel, például a értékesítési, beszerzési,  tervezési és a gyártási csapatokkal a szükséges információk és erőforrások biztosítása érdekében
  • A termelési folyamatok fejlesztése és újítások bevezetése a hatékonyság és minőség javítása érdekében
  • Problémák azonosítása és megoldása a gyártási folyamat során, beleértve a határidők késedelmeit és a források hiányát
A pozíció sikeres betöltéséhez szükséges:
  • Legalább 3 év tapasztalat gyártásütemezési területen, ideális esetben a járműiparban, de mindenképp a fémiparban
  • Felsőfokú releváns végzettség (mérnök, logisztikus, stb.)
  • Gyártásütemező szoftver bevezetésében való jártasság
  • Részletes szakmai ismeretek a gyártási folyamatokról és az ütemezési módszerekről.
  • Alapfokú angol nyelvtudás
  • Kiváló problémamegoldás, precizitás és kommunikációs képesség
Az állás betöltésénél előny:
  • IATF auditálási rendszer ismerete
Munkavégzés részletei:
  • Munkavégzés helye: Kerekegyháza (Kecskeméttől 10 km-re)
  • Munkaidő: 6:00-14:30-ig, irodai munkarendben

Jelentkezz a JELENTKEZÉS gomb megnyomásával, frissített önéletrajzoddal!

Hasonló pozíciók

Szakmunka | Országos

Partnerünk egy kiskunhalasi gyártóbázisú, budapesti irodával is rendelkező vállalkozás, a magyar kompresszortechnikai piac vezető szereplője. Az energiaszektor egyik legígéretesebb területén, a hidrogéntechnológiában a hazai ipari méretű zöld hidrogén projektek részére hidrogéntermelő egységek beszállítója. Országos munkavégzésre, kompresszorok telepítésre, szervizelésére keresünk nekik új munkatársat az alábbi munkakörbe:

A hirdetés lejár 18 nap múlva
Szakmunka | Székesfehérvár

Partnerünk több, mint 35 éve a magyarországi forgácsolt alkatrészgyártás egyik meghatározó szereplője, főként autóipari területen. Szolgáltatásaikat folyamatosan bővítik, hogy az egyre szigorúbb vevői követelményeknek eleget tegyenek, így nagy autóipari vállalatok beszállítójává váltak. Hozzájuk keresünk új kollégát azonnali kezdési lehetőséggel az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 48 nap múlva
Gyártás, Termelés | Budapest

Returmatic Solutions Italdobozok újra-hasznosításával foglalkozó környezetvédelmi vállalkozásunk, Budapest 10. kerületi központjába az alábbi pozícióba keres új munkatársat: Új időszámítás kezdődött azzal, hogy az EU betétdíjas rendszerek bevezetésére kötelezte a tagországokat. Ezzel jelentősen megnövekedett a kereslet a visszaváltó automatákra. Az elmúlt 10 év tapasztalatai alapján gyártjuk és üzemeltetjük Európa egyik legversenyképesebb mobil visszaváltó infrastruktúráját. Ha szeretnél részese lenni egy dinamikusan növekvő iparágnak és szakmai kihívásokat is mersz vállalni, ha érdekel a projekt management, netán kreatív gondolkodásúnak érzed magad, akkor ezt a pozíciót Neked ajánljuk.

A hirdetés lejár 23 nap múlva