Közel áll hozzád a pénzügy komplex világa?
Szívesen vennél részt változatos nemzetközi projektek pénzügyi támogatásában?

Ez  a lehetőség Neked szól!

Partnerünk egy vezető nemzetközi elektronikai vállalat, mely speciális műszaki termékek gyártása mellett innovatív logisztikai megoldások fejlesztésével és alkalmazásával is foglalkozik világszerte.

A vállalat Factory Solution csoportja egy izgalmas projekten dolgozik, melynek fókuszában gyártósori alapanyag mozgató robotok fejlesztése és telepítése áll. Most support csapatuk új tagját keressük a projektek átfogó pénzügyi támogatására az alábbi pozícióba:

PÉNZÜGYI KOORDINÁTOR

Az alábbi feladatokban számít Rád a csapat:
  • Bejövő és kimenő számlák ellenőrzése, költségszámlák és vegyes tételek könyvelése.
  • Költségszámítás és tárgyi eszközök nyilvántartása.
  • Banki tranzakciók, utalások kezelése.
  • Heti riportok és KPI mutatók naprakészen tartása.
  • Pénzügyi és könyvelési feladatok támogatása.
  • Eredményelszámolás.
  • Statisztikai riportok készítése.
  • Külső és belső auditokon való részvétel.
  • Új partnerek rögzítése, kezelése, belső rendszerbe való felvezetése.
  • AP/AR törlése és kiküldése.
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal, valamint a Regionális HQ-val (UK) való napi szintű együttműködés és felé történő rendszeres riportálás.
  • Havi, negyedéves és éves zárásokban való közreműködés.
A pozícióhoz szükséges feltételek:
  • Felsőfokú végzettség preferáltan gazdasági/pénzügyi-számviteli szakirányon.
  • 2.5 év releváns pénzügyi tapasztalat.
  • Legalább középfokú, magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban (a csapat vezetőjével, valamint az angol részleggel történő napi szintű kapcsolattartáshoz szükséges).
  • Magabiztos Excel tudás – függvények ismerete.
  • Multinacionális környezetben szerzett tapasztalat.
  • Kooperatív, pontos és precíz munkavégzés.
Nagy előnyt jelent a pozícióhoz:
  • Projektekben szerzett pénzügyi tapasztalat - különösen gyártó vállalatnál.
  • SAP vállalatirányítási rendszer ismerete.
  • Adózási tapasztalat.
Amit Partnerünk kínál és amire mindenképp számíthatsz náluk:
  • Kiemelkedő szakmai fejlődési- és karrierlehetőséget kínálnak biztos nemzetközi háttérrel.
  • Nagyfokú az önállóság lehetősége, mindemellett erős szakmai támogatás a csapat és társosztályok részéről.
  • A pozícióhoz illeszkedő alapbéren felül kiemelt Cafeteria juttatást kínálnak (opcionálisan választható felhasználásra).
  • Évente két alkalommal teljesítményarányos bónusz (meghatározott egyéni KPI-k elérése szerint) - félévente körülbelül minimum 1 havi alapbérnek felel meg.
  • Bejárásodat támogatják (üzemanyag vagy bérlet), emellett home office is biztosított (általában heti 1 nap a home office aránya).
  • Irodájukban korszerű, kellemes környezetben telnek a napok és minden szükséges eszköz, valamint támogatás a rendelkezésére fog állni.
Munkavégzés helye: 1138 Budapest, Gateway Office Park

Jelentkezz az alábbi gombra kattintva ANGOL nyelvű önéletrajzod csatolásával: