GÁZSZERELŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Kecskemét

Munkaterület: Szakmunka

Elvárt végzettség: Szakmunkás / Egyéb szakiskola, Szakközépiskola / Technikum

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Megbízónk számára keresünk új munkatársat

GÁZSZERELŐ

pozícióba, Kecskemétre.
Feladatok:
  • Gázkészülékek karbantartása, javítása, szerelési feladatok végzése
  • Gázkészülékek üzemeltetésével felhasználói berendezés létesítésével, üzemzavar elhárításával kapcsolatos feladatok végzése
  • A munkavégzés jellemző adatainak, körülményeinek rögzítése
  • A vonatkozó technológiai, műveleti utasítások betartása a munkavégzés során
Elvárások:
  • Gázvezeték- és készülékszerelő szakmunkás végzettség, vagy épületgépész technikusi végzettség
  • "B" kategóriás gépjárművezető engedély
  • Megbízhatóság
Előnynek számít:
  • Legalább 1 éves szakmai gázvezeték és készülékszerelői képesítés
  • Érvényes gázszerelői igazolvány
Juttatások:
  • Bérezés: nettó 500.000 Ft + 34.500 Ft Caféteria
  • Céges mobiltelefon és céges autó
Munkaidő:
  • H-P,  napi 8 óra
Munkavégzés helye
  • Kecskemét

Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát
a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Építőipar, Ingatlan | Budapest

Megbízónk 20 éve alapított, épületgépészeti kivitelezéssel foglalkozó, szakmailag megbízható, stabil pénzügyi helyzetű magyar vállalkozás. Komplex szolgáltatást nyújt beruházások (pl. áruházak, csarnokok, irodaépületek, köz- és lakóépületek, gyógyszertárak) teljes körű épületgépészeti munkáinak kivitelezésére. Bővülés miatt a műszaki csapatába keresünk új kollégát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 27 nap múlva