ONLINE MARKETING MANAGER

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Csongrád - Csanád megye

Munkaterület: Marketing, PR, Média

Elvárt végzettség: Gimnázium

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

álláslehetőség a WEBMOTION Kft.-nél!

Megbízónk, a WEBMOTION Kft. 14 éves múlttal rendelkező, e-kereskedelemre fókuszáló online marketing ügynökség.

Családias hangulatú, profi csapatuk kifejezetten magyar KKV ügyfeleknek segít az online értékesítési céljaik elérésében.

Szegedi irodájukba rugalmas munkaidővel és jó fizetéssel várják csapatuk új tagját.
Milyen feladataid lesznek:

  • Stratégiaalkotás: Feladatod lesz az ügyfelekkel közösen megalkotni a stratégiát, azaz, hogy honnan hova szeretnénk eljutni. Természetesen ebben is segítünk.
  • Folyamatok, funnelek építése: automata levélsorozatok építése, e-mail cím gyűjtő kampányok kivitelezése, mérések kiépítése.
  • Hírlevelek elkészítése: Hírlevél sablon kialakítása, szövegírás, kiküldések ütemezése.
  • Optimalizálás: tesztek és eredmények alapján a hírlevél tartalmak, folyamatok optimalizálása.
  • Riportálás: Meghatározott időszakonként be kell majd mutatni az ügyfélnek, hogy milyen eredményeket értünk el és melyek a következő periódus feladatai/kihívásai.
  • Önfejlesztés: Létfontosságúnak tartjuk az önfejlesztést, ezért elvárjuk, hogy Te is folyamatosan képezd magad egyéb területeken is. (pl. webáruház építés, landoló oldalak készítés, email marketing kivitelezés stb.)
  • Csapatmunka: együttműködés a PPC-s kollégákkal a konverziós célok elérése érdekében.
A munkakör betöltésének feltételei:
  • Van legalább 1-2 év gyakorlatod és rutinosan kezelsz valamilyen hírlevélküldő szoftvert.
  • Gyakorlott szövegíró vagy, gyorsan készítesz hatékony tartalmakat (hirdetéseket, e-mailek, stb.)
  • Van tapasztalatod e-mail rendszer és funnelek építésében.
  • Követed a piaci trendeket az e-mail marketing iparágon belül.
  • Jó a kommunikációs készséged az ügyfelekkel való kapcsolattartáshoz.
  • A fentiekről referenciával is rendelkezel.
Előny:
  • PPC-s ismeretek (Goodle Ads, Facebook).
  • Marketing ügynökségnél szerzett tapasztalat.
Ajánlat:
  • Tapasztalatnak megfelelő alapfizetés.
  • Hibrid munkavégzés - 3 nap home office, 2 nap irodai munka.
  • Rugalmas munkaidő (törzsidő 9-től 15 óráig).
  • Jól felszerelt, barátságos iroda konyával, pihenőszobával, terasszal.
  • Fiatalos, nagyon segítőkész csapat, szakmai támogatás.
  • Szakmai mentor program, továbbképzések és csapatépítő programok.
A munkavégzés részletei:
  • Munkavégzés helye: Szegedi iroda és Home office.

További információ a munkakörről és a megbízónkról: https://webmotion.hu/e-mail-marketing-menedzser-allas/

Jelentkezz a JELENTKEZÉS gomb megnyomásával, szakmai önéletrajzoddal, bérigényed megjelölésével a rendszerünkön keresztül!