SZERVIZ TECHNIKUS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Szakmunka

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

A VaLiD Dental-Medical Nagykereskedőház Kft.

munkatársat keres budapesti munkahelyre.

A VaLiD Kft. a fogászati kereskedelemben 33 éves múlttal rendelkező vállalkozás.
Szerviz üzletága a kereskedelmi csoport által értékesített fogorvosi kezelőegységek röntgen berendezések és azok digitális megoldásai, turbinák, motorok, kompresszorok, elszívó berendezések üzembe helyezésével, karbantartásával és javításával foglalkozik. Ezek a berendezések a világ élvonalába tartozó amerikai, japán, koreai, német, olasz, svájci, gyártók termékei.

Feladatok:
  • Fogorvosi komplett kezelőegységek, röntgen digitális rendszerek, kis berendezések üzembehelyezési, karbantartási, és javítási feladatainak elvégzése
  • IT eszközök telepítése, javítása, karbantartása különböző helyszíneken
Elvárások:
  • Középfokú műszaki végzettség
  • Szóban és írásban kommunikáció képes minimum középfokú angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat
  • Kiemelkedő műszaki érzék, (szerelési képesség)
  • Ügyfél orientáltság, jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Megbízhatóság, lelkiismeretes, kitartó munkavégzés
  • Bejegyzés mentes erkölcsi bizonyítvány
  • Igényesség saját magával, a rendezett munkakörnyezettel és az elvégzett munka minőségével szemben
  • Megbízhatóság, önállóság, rugalmasság
Előny:
  • Középfokú informatikai, elektronikai, pneumatikai, finommechanikai tapasztalat
  • Egészségügyi berendezések üzembehelyezésében, karbantartásában szerzett műszaki tapasztalat
Amit mi nyújtunk:
  • Versenyképes juttatási csomag (alapfizetés és többfajta bónusz)
  • Felszerelt szervizautó, laptop, mobiltelefon
  • Betanulási idő, melyhez hazai és külföldi képzéseket biztosítunk
  • Folyamatos szakmai továbbképzés, rendszeres oktatás
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Jól megközelíthető telephely Budapest központjában
  • Családias munkahelyi légkör
  • Kiszámíthatóság, korrektség, biztonság
Munkavégzés helye:
  • Budapest, VIII. kerületi indulálssal országos munkavégzés
Jelentkezzen a JELENTKEZÉS gomb megnyomásával, fizetési igényét tartalmazó önéletrajzával és motivációs levelével!

Hasonló pozíciók

Szakmunka | Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Megbízónk Magyarország tradicionálisan piacvezető vállalkozása víz- és hőmennyiségmérők terén. Karbantartó csapatába középfokú végzettséggel keres új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 2 nap múlva
Szakmunka | Vas megye

Szeretne egy folyamatosan fejlődő céghez csatlakozni, akiket úgy emlegetnek, mint a „Legjobb munkahely”? Szeretné évről évre megtapasztalni, hogy munkáját KIEMELKEDŐ MÉRTÉKBEN megbecsülik és jutalmazzák az éppen aktuális gazdasági helyzettől függetlenül? Partnerünk egy nemzetközi nagyvállalat, ahol a világ legnépszerűbb és legmegbízhatóbb állateledel márkáit gyártják. Jelenleg bővítés miatt keresünk hozzájuk új kollégát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 46 nap múlva
Szakmunka | Székesfehérvár

Partnerünk több, mint 35 éve a magyarországi forgácsolt alkatrészgyártás egyik meghatározó szereplője, főként autóipari területen. Szolgáltatásaikat folyamatosan bővítik, hogy az egyre szigorúbb vevői követelményeknek eleget tegyenek, így nagy autóipari vállalatok beszállítójává váltak. Hozzájuk keresünk új kollégát azonnali kezdési lehetőséggel az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 48 nap múlva