PYTHON FEJLESZTŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest, Országos

Munkaterület: Informatika, Telekommunikáció

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Középfokú tanfolyam, Szakközépiskola / Technikum

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Szeretnél valódi R&D feladatban részt venni fejlesztőként, ahol hozzájárulhatsz a jövő automatizációs megoldásaihoz?

Szeretnél egy nemzetközi szakmai csapattal együtt dolgozni?

Igazi devops szemlélettel rendelkezel?

Ha úgy érzed, hogy magadra ismertél, akkor még ma jelentkezz!

Ügyfelünk nemzetközi hátterű vállalat, akik több mint 26 éve meghatározó szerepet töltenek be technológiai tanácsadás területén az egész világon.

Az iparágakon átívelő szakértelmük, a fenntarthatóságot előtérbe helyező fejlesztési megközelítésük és a partnerség-orientált üzlet ideális kombinációját kínálják.

Szoftverfejlesztésre, termékinformációra, beágyazott rendszerek tervezésére és fejlesztésére, digitális megoldásokra és IT-infrastruktúrára összpontosítanak szakértő tanácsadókkal és fejlesztőcsapatokkal.

Jelenleg hozzájuk keresünk bővítés miatt az alábbi pozícióba kollégát:

Leendő legfőbb feladataid lesznek:

  • Hálózati automatizációs feladatok ellátása a folyamatok elejétől az implementáláson át az üzemeltetésig, Scrum módszertant követve,
  • A fejlesztés eredményének nyomon követése,
  • Az automatizáció során fellépő hibák megoldása.

Pozíció eredményes betöltéséhez szükséges:

  • Min. középfokú informatikai végzettség,
  • Min. 4 éves programozói tapasztalat az alábbi programnyelven: Python,
  • Bash scripting tudás,
  • Angol nyelv közép szintű ismerete (írásban és szóban is),
  • MS Office ismerete.

Kiválasztás során előnyt jelent, de nem feltétel:

  • Network tudás,
  • Hálózati kriptográfia ismeretek,
  • Automatizációs tool-okkal szerzett tapasztalat,
  • Cloud tudás,
  • Python ökoszisztéma átfogó ismerete, Ops-ra való nyitottsággal,
  • Docker, Git, Gitlab/Jenkin, és Gerrit ismerete,
  • Erős felhasználói szintű Linux tudás.

Amit megbízónk kínál:

  • Tapasztalathoz és szakértelemhez illeszkedő jövedelemcsomag,
  • Család-barát munkahely, skandináv munkakultúra,
  • Home office (a hét nagy részében otthoni munkavégzésre van lehetőség),
  • Rugalmas munkarend,
  • Élvonalbeli technológiák, kihívást jelentő projektek,
  • Folyamatos szakmai fejlődési és tanulási lehetőségek.

Munkavégzés helye: Budapest IX. kerület, de az ország minden pontjáról várunk jelentkezőket, hiszen heti 4 nap home office biztosítva van!

Munkaidő: hétfőtől - péntekig, heti 40 óra - rugalmas munkarend

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra angol és magyar nyelvű önéletrajzodat a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Informatika, Telekommunikáció | Budapest

Megbízónk az ország egyetlen bankjegy és az egyik legnagyobb okmány és hamisítás elleni védelemmel ellátott termékeket gyártó biztonsági nyomdája. Olyan szakmailag felkészült, de nyitott és tanulni, fejlődni vágyó munkatársat keres, aki a céges IT üzemeltetési – technikai támogatásban szívesen részt vesz, valamint fejlesztési ötleteivel hozzájárul a csapat és a cég sikeres működéséhez. Számukra keressük új munkatársukat, az alábbi pozícióra:

A hirdetés lejár 22 nap múlva