AJÁNLATADÓ MUNKATÁRS (ÉPÜLETGÉPÉSZETI TERÜLET)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Építőipar, Ingatlan

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Megbízónk 20 éve alapított, épületgépészeti kivitelezéssel foglalkozó, szakmailag megbízható, stabil pénzügyi helyzetű magyar vállalkozás.

Komplex szolgáltatást nyújt beruházások (pl. áruházak, csarnokok, irodaépületek, köz- és lakóépületek, gyógyszertárak) teljes körű épületgépészeti munkáinak kivitelezésére.

Bővülés miatt a műszaki csapatába keresünk új kollégát az alábbi pozícióba:

AJÁNLATADÓ MUNKATÁRS (ÉPÜLETGÉPÉSZETI TERÜLETEN)
Milyen feladatok várnak Önre:
  • A beérkezett ajánlatkérések műszaki áttekintése, kidolgozása, belső egyeztetéseket követően az ügyfél felé történő eljuttatása,
  • Az ajánlati határidők betartása, betartatása,
  • Az ajánlatokkal kapcsolatos bejárásokon, megbeszéléseken történő részvétel, és azokról jegyzőkönyv elkészítése,
  • Az alkalmazott műszaki megoldások optimalizálása, és gazdaságossági szempontok mentén alternatív műszaki irányok keresése,
  • Ajánlati kiírások elkészítése, és alternatív ajánlati költségvetések kidolgozása,
  • Munkaindító értekezletek előkészítése, részvétel az egyeztetéseken, azokról emlékeztetők összeállítása,
  • Kapcsolattartás a kivitelezési területtel - a kivitelezési munkákhoz kapcsolódó dokumentációkat, információ csomagok átadása,
  • A szerződéses tartalomnak megfelelő költségvetés összeállítása,
  • Kapcsolattartás a Megrendelővel, a tervdokumentációk vonatkozásában,
  • Kapcsolattartás a műszaki előkészítéssel az árszintek ellenőrzése miatt.
Mi az, amit megbízónk elvár:
  • Főiskolai vagy egyetemi épületgépészeti végzettség VAGY technikum (épületgépészeti területen),
  • Legalább 3 - 5 éves szakmai tapasztalat épületgépészeti területen ajánlatadóként vagy vállalkozási előkészítőként, preferáltan kivitelezési vagy tervezési területen,
  • MS Office magabiztos ismerete, elsősorban Excel.
Előny, de NEM feltétele a pozíció betöltésének:
  • Angol- vagy német nyelvtudás
Amit megbízónk a jó munkáért cserébe ad:
  • Pozícióhoz illeszkedő jövedelem,
  • Összetartó, professzionális csapat,
  • Hosszútávú karrier biztosítása, melyhez szakmai képzéseket biztosít a cég,
  • Modern munkakörnyezet.
Munkaidő: Hétfőtől- csütörtökig 7 órától -16.00 óráig, pénteken 7 órától -15 óráig

Munkavégzés helye: Budapest III. kerület (1-es villamos vonalán)

Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra magyar nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Építőipar, Ingatlan | Budapest

Nemrégiben jubileumát ünneplő megbízónk az építészeti generáltervezés, építőipari projektmenedzsment és generálkivitelezés területein tevékenykedik. Műszaki előkészítő csapatukba keresünk olyan munkatársat, aki szívesen csatlakozna képzett csapatukhoz izgalmas lakóépületek/ irodai/ kereskedelemi/ logisztikai/ ipari építőipari projektek támogatására. A cég időről-időre megméretteti magát szakmai versenyeken, így ha szeretnél akár díjnyertes projekteken is dolgozni, jelentkezz az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 2 nap múlva
Építőipar, Ingatlan | Pest megye

Ügyfelünk fő profilja a csarnoképületek (üzem- és raktárépületek) tervezése, acél vázszerkezetének gyártása, generálkivitelezése. Ezenkívül hagyományos építőipari tevékenységgel, irodaépületek generál tervezésével és generálkivitelezésével is foglalkoznak. A cég Vállalkozási csoportjának új tagját keressük az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 29 nap múlva
Építőipar, Ingatlan | Komárom-Esztergom megye

Van műszaki előkészítői tapasztalatod, amit generálkivitelező cégnél szereztél? Ismered az építőipari termékeket? Akkor ez a hirdetés Neked szól! Partnerünk egy dinamikusan fejlődő magyar családi vállalkozás, amely az építőipar modern és hagyományos kivitelezési technológiáját szaktudással ötvözve meghatározó szereplője a magyar építőiparnak. A tervezésen és a kivitelezésen túl, könyvelő irodát és önálló tűzépet is üzemeltetnek, valamint belföldi fuvarozással is foglalkoznak. TATABÁNYAI központjuk számára keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 10 nap múlva