PLC PROGRAMOZÓ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Veszprém megye

Munkaterület: Gyártás, Termelés

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum, Főiskola, Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Szeretnéd magad az ország egyik legnagyobb célgépgyártó vállalatánál kipróbálni?

Tapasztalataidat bővítenéd akár külföldön is?

Akkor ez a TE lehetőséged!

Partnerünk célgépgyártással, ipari automatizálással, szereléstechnikával, kereskedelemmel foglalkozik.

Jelenleg közel 200 embert foglalkoztatnak cégcsoport szinten.

Partnereik között megtalálhatóak a legnagyobb autógyártók, gyógyszer- és élelmiszeripari cégek nagy része.

Bővülő csapatukba keresünk új kollégát az alábbi pozícióba:

AZ ALÁBBI FELADATOKBAN SZÁMÍTANAK RÁD:

  • A cégcsoport által gyártott egyedi célgépek, szerelősorok, robotos cellák és mérőgépek programozását, üzembehelyezését, kezelési utasításainak elkészítését fogod végezni.
  • Együttműködsz a projektekben résztvevő tervezőkkel.
  • A meglévő gépeken/berendezéseken módosításokat hajtasz végre.
  • A garancia ideje alatt a meglévő gépeket, berendezéseket felügyeled.
  • Távoli támogatással elvégzed a hibaelhárításokat.
  • Sales támogatás, demók készítése, tesztelése.
  • Részt veszel a belföldi és külföldi kiküldetéseken lévő géptelepítéseken és átadásokon.

TÉGED KERESÜNK, HA...

  • Műszaki szakirányú felsőfokú végzettséggel vagy Technikus végzettséggel rendelkezel.
  • 1-2 éves tapasztalatod van Beckhoff, Siemens, vagy Allen-Bradley PLC programozásban.
  • Rendelkezel B kategóriás jogosítvánnyal.
  • Érdeklődsz az új technológiák iránt.

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • Szenzortechnikai ismeretek.
  • Ipari buszrendszerek ismerete.
  • Villamos hajtások alapszintű ismerete.
  • Biztonságtechnikai eszközök és szabványok ismerete.
  • Elektromos tervezésben való jártasság.
  • Kisfeszültségű áramkörök kivitelezésében szerzett tapasztalat.

AMIT A PARTNERÜNK KÍNÁL SZÁMODRA:

  • Bejárási támogatást biztosítanak.
  • A kiküldetésekhez vállalati kulcsos autót biztosítanak.
  • Fejlődési és tanulási lehetőségeket nyújtanak, képzéseken, szakmai workshop-okon keresztül.
  • Gyümölcsnap: hetente 2 alkalommal, friss idénygyümölcsök, amiből a dolgozók egész héten fogyaszthatnak.
  • Helyi vendéglátó egységekből kedvezményes menü rendelés kiszállítással.
  • Éves programok: Családinap, Csapatépítő tréningek, Mikulásünnepség, karácsonyi rendezvény és csomag.
  • Év végi bónusz lehetőséget nyújtanak.
  • Kedvezményes sportolási lehetőséget biztosítanak a Nemesvámosi konditeremben.
  • Home Office lehetőséget biztosítanak.

Munkavégzés helye: Nemesvámos és egyéb projekthelyszínek

Ha felkeltette érdeklődésed a lehetőség, és szívesen csatlakoznál a Partnerünk csapatába, akkor jelentkezz frissített magyar nyelvű önéletrajzod csatolásával az alábbi gombra kattintva:

Hasonló pozíciók

Gyártás, Termelés | Veszprém megye

Szeretnéd magad az ország egyik legnagyobb célgépgyártó vállalatánál kipróbálni? Akkor ez a TE lehetőséged! Partnerünk célgépgyártással, ipari automatizálással, szereléstechnikával, kereskedelemmel foglalkozik. Jelenleg közel 200 embert foglalkoztatnak cégcsoport szinten. Partnereik között megtalálhatóak a legnagyobb autógyártók, gyógyszer- és élelmiszeripari cégek nagy része. Bővülő csapatukba keresünk új kollégát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 33 nap múlva
Gyártás, Termelés | Fejér megye

Szeretne egy olyan vállalatnál dolgozni, amely egyedi szerszám- és berendezéstechnikai megoldásaival a jövő generációs autógyártást támogatja világszerte? Szeretné a munkájának eredményét a jövő autóiban látni és mindezt KIEMELKEDŐ MUNKABÉRREL és HOME OFFICE lehetőséggel? A vállalat 5 évtizedes múltra tekint vissza, klasszikus szerszám- és berendezés beszállítóból egy globális technológiai partnerré fejlődött. Jelenleg új kollégát keresünk partnerünkhöz az alábbi pozícióba: PLC PROGRAMOZÓ

A hirdetés lejár 3 nap múlva
Gyártás, Termelés | Pest megye

Több éves PLC és Robot programozói tapasztalatod van? Szeretnél egy most induló gyár olyan szakemberei közé tartozni akik kívülről, belülről ismerik a gyártást? Akkor jelentkezz és beszéljünk a lehetőségről! Partnerünk egy globális autóipari beszállító, aki egy zöldmezős beruházás keretén belül új ipar 4.0-ás gyártóüzemet indít Budapesthez közel. Karosszéria-, alváz- és mérnöki megoldások átfogó választékát kínálja majd a globális ügyfeleinek.

A hirdetés lejár 25 nap múlva