MŰSZAKI ÉRTÉKESÍTŐ (LÉGTECHNIKA)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola, Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Kommunikációs/Társalgási szint

Új lehetőséget keres, ahol VILÁGSZÍNVONALÚ mérnöki termékeket és szolgáltatásokat értékesíthet? A hosszú évek során megszerzett értékesítői tapasztalatát végre egy MEGBÍZHATÓ és EGYEDÜLÁLLÓ termék piacán szeretné továbbfejleszteni?

Az optimális páratartalom biztosítása minden gyártóvállalat számára kulcskérdés! Ennek hiányában a legmodernebb és legnagyobb gyárak termelési folyamatai is összedőlnek! Erre kínál megoldást megbízónk, aki most

kollégával bővíti szakmai csapatát.

Feladatok:

  • Műszaki árajánlatok és megrendelések feldolgozása,
  • Az ügyfelek megkereséseinek műszaki vonatkozású kezelése,
  • Központi kapcsolattartó pont az értékesítési képviselők és a szervíztechnikusok számára, valamint egyes technikai kérdések felmerülése esetén értékesítési asszisztencia nyújtása,
  • A szervíztechnikusok tevékenységének koordinálása,
  • A márka megismertetése és a márkahűség széleskörű kialakítása/fenntartása a piaci szereplők köreiben.

Elvárások:

  • Gépészmérnök/ épületgépész/gyengeáramú mérnök/villamosmérnök/mechatronikai főiskolai vagy egyetemi végzettség,
  • 2-3 év szakmai tapasztalat értékesítőként VAGY értékesítési asszisztensként VAGY technikai támogatóként VAGY belső értékesítőként, preferáltan az alábbi műszaki területek valamelyikén: légtechnika, szivattyú, kompresszor, áramlástechnika,
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás,
  • MS Office programok magabiztos használata,
  • Rendszer szemléletű gördülékeny kommunikáció, kiváló tárgyalási készség.

Előnyök:

  • Légtechnikai cégnél vagy párásítás (légnedvesítés), szárítás területén szerzett tapasztalat.

Juttatások:

  • Szakmai tapasztalathoz illeszkedő bérezés,
  • Bónusz,
  • Cafeteria keret Szép kártya formájában,
  • Céges autó személyes használatra is,
  • Családias légkör, segítőkész kollégák,
  • Modern munkakörnyezet.

Munkavégzés helye: Budapest, XI. kerület

Munkaidő:  Hétfőtől péntekig 8.00- 16.00

Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Budapest

Eddig műszaki értékesítés támogatásában szereztél tapasztalatot és kipróbálnád magad értékesítőként? Könnyen teremtesz kapcsolatot és pontos, precíz munkavégzés jellemez? Akkor jelentkezz, hisz Partnerünknél a helyed! Partnerünk a világ első számú zár- és biztonságtechnikai termékeket gyártó vállalatának bejárati rendszerekre specializálódott divíziója. Széleskörű termékportfóliója automatizált gyalogosforgalmi, ipari és lakossági automatizált bejárati rendszerei és kapcsolódó szolgáltatásai kényelmes és biztonságos beléptetést tesznek lehetővé legyen szó bármilyen épület bármely pontjáról. Most családias hangulatú csapatuk számára keresünk szakembert budapesti munkavégzéssel az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 7 nap múlva
Értékesítés, Kereskedelem | Borsod-Abaúj-Zemplén megye

Műszaki végzettséggel rendelkezel és tapasztalt vagy értékesítésben is? Szeretnél egy hosszútávú, stabil munkalehetőséget, ahol abszolút rugalmasan és önállóan tervezheted a napjaid? Akkor beszéljünk erről a lehetőségről! Műszaki értékesítőt keresünk egy kelet-magyarországi multinacionális partnercégünkhöz, akik egész Európára kiterjedően megoldást kínálnak gyártócégek problémáira. Hozzájuk keresünk egy új munkatársat az alábbi pozícióba: SALES MANAGER (MŰSZAKI TERÜLET)

A hirdetés lejár 36 nap múlva

Megbízónk az ipari szolgáltatások és mérnöki tevékenységek területének réspiacain piacvezető multinacionális cég, amely a londoni tőzsdeindex egyik szereplője. Kiemelkedő minőségéről ismert termékei és szolgáltatásai segítenek az energia, ill. víz megtakarításában és az emisszió csökkentésében, a fenntarthatósági célok elérésében, valamint az ipari gyártás hatékonyságának, termékminőségének és biztonságosságának növelésében. A hazánkban több mint 29 éve jelenlévő cég folyamatos fejlődése miatt keressük új kollégájukat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 20 nap múlva