KERESKEDELMI ÜGYINTÉZŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Békés megye

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Gimnázium

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Ha erősséged a kommunikáció és a magabiztos munkavégzés, akkor Partnerünk vár a csapatába!

Partnerünk 40 éves szakmai tapasztalatával szem előtt tartja a folyamatos fejlődést, ezzel biztosítva a szerszámkereskedelemben és az alkatrészgyártásban az élmezőnyben való szerepét. Ügyfeleinek elégedettségét szolgálva, Ipar 4.0 alkalmazásokat és a legmodernebb technológiákat alkalmazva a maximumot hozza ki üzletágaiból. Cégkultúrájára jellemző, hogy a hagyomány és a legújabb technológia kéz a kézben jár és fontos elem az emberi és családi érték.

Most gyulai székhelyű csapatuk számára keresünk új szakembert az alábbi pozícióba:

AMIBEN SZÁMÍTANAK RÁD:
  • Bejövő és kimenő megrendelések kezelése, nyomon követése SAP vállalatirányítási rendszerben
  • Értékesítők munkájának segítése
  • Vevői kapcsolattartás (magyar/angol nyelven)
  • Fuvarszervezés
  • Új beszerzési források felkutatása
AMI FONTOS SZÁMUKRA AZ EDDIGI PÁLYAFUTÁSODBÓL:
  • 2-3 év releváns tapasztalat adminisztráció területén
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Kiváló kapcsolatteremtő készség
  • Erős felhasználó szintű MS Office ismeretek
AMI ELŐNYT JELENT A PARTNERÜNK SZÁMÁRA A KIVÁLASZTÁS SORÁN:
  • Erős problémamegoldó készség
  • Felsőfokú végzettség
  • SAP ismeret
AMIT KÍNÁL A PARTNERÜNK NEKED:
  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag
  • Folyamatos tanulási és fejlődési lehetőség
  • Felelősségteljes és változatos munkafeladatok
  • Szakmai nyelv fejlesztésének lehetősége
  • Modern géppark és munkakörnyezet
  • Jó hangulat, tematikus napok, közös céges programok, rendezvények
Munkavégzés helye: 5700 Gyula

Munkaidő: H-P, 40 óra/hét

Amennyiben a hirdetés felkeltette az érdeklődésed, jelentkezz szakmai önéletrajzod és motivációs leveled csatolásával az alábbi gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka | Budapest

Partnerünk a szakma élvonalát képviselő, magasan képzett csapatával nap, mint nap azon dolgozik, hogy magas színvonalú szolgáltatást nyújtson nemzetközi és hazai megrendelői számára az építészeti generáltervezés, építőipari projektmenedzsment és generálkivitelezés területein. Rendkívüli ütemben fejlődő, innovatív gondolkodású, közel 100 fős csapatukba keresünk egy precíz és munkájára igényes munkatársat

A hirdetés lejár 22 nap múlva
Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Budapest

Reklám- és ajándéktárgyak forgalmazásával és emblémázásával foglalkozó Megbízónk Szállítmányozási csapata munkatársat keres ANGOL NYELVTUDÁSSAL, teljes munkaidőben az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 13 nap múlva
Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka | Pest megye

Partnerünk már több mint 20 éve foglalkozik magasépítéshez használt építőipari gépek bérbeadásával, értékesítésével és szervizelésével. Bővülő szigetszentmiklósi csapatukba keresünk műszaki érzékkel rendelkező új kollégát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 16 nap múlva