JUNIOR PRODUCT MANAGER

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Felsőfokú gazdasági végzettséggel rendelkezel, és jól kommunikálsz angol nyelven is?
Érdeklődsz az egészséges életmód iránt?

Akkor ez a lehetőség Neked szól!

Partnerünk több, mint 30 éve működő vállalkozás, amely az egészségmegőrzés jegyében számos jól ismert gyógyszert, vitamint és étrend-kiegészítőt gyárt a magyar és európai piacra egyaránt.

Most csapatuk számára keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok:
  • Termék-portfólió teljes körű képviselete az export területeken
  • Külföldi és belföldi partnerekkel való kapcsolattartás és menedzsment
  • Meglévő partnerek részére gyártott étrend-kiegészítők kommunikációs folyamatának támogatása
  • Partneri megrendelések teljes folyamatának menedzselése: megrendelés rögzítésétől a kiszállításig
  • Szoros kapcsolattartás a társosztályokkal (beszerzés, gyártás, regulatory (szakgyógyszerészek), pénzügy, tervezőgrafikus)
  • Heti riportok (beérkezett megrendelésekről, kiszállított megrendelésekről és aktuális számlákról az exportot illetően) és piaci elemzések, analízis készítése
  • Aktív részvétel a belső meetingeken
A pozíció betöltéséhez szükséges készségek:
  • Felsőfokú (ideálisan gazdasági) végzettség
  • Középszintű angol nyelvtudás (írásban és szóban egyaránt)
  • Kiváló szintű MS Office ismeretek (Excel magas szintű ismerete)
  • Nyitott, dinamikus, csapatmunkára és önálló munkavégzésre egyaránt alkalmas személyiség, aki szereti a kihívásokat
  • 1-3 év hasonló területen szerzett, releváns munkatapasztalat
  • Kiváló kommunikációs képesség, analitikus szemléletmód
  • Megbízható, pontos munkavégzés, jó szervezőkészség
  • Készség önálló kezdeményezésre és önálló munkavégzésre
  • Képesség több, egy időben zajló feladat koordinálására
A jelentkezésnél előnyt jelent:
  • Egészséges életmód iránti érdeklődés
Amit Partnerünk kínál:
  • Stabil, biztos hátterű munkahely budapesti munkavégzéssel
  • Modern, minden igényt kielégítő irodai munkakörnyezet (nagyon jó közlekedési feltételekkel)
  • Pozíciónak megfelelő, fix alapbér
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök (laptop, mobiltelefon)
  • SZÉP-kártya juttatás
  • Támogató munkahelyi közösség
  • Változatos feladatok
  • Rugalmas, 8 órás munkaidő

Munkavégzés helye: 1134 Budapest, Váci út 33.

Munkaidő: 9-17:00 törzsidő

Amennyiben a hirdetés felkeltette az érdeklődésed, jelentkezz MAGYAR és ANGOL nyelvű önéletrajzod csatolásával és nettó bérigényed megjelölésével az alábbi gombra kattintva!