SZOFTVERTESZTELŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: Informatika, Telekommunikáció

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum Gimnázium Felsőfokú tanfolyam / OKJ Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Alapfok szóban és írásban

Ügyfelünk saját fejlesztésű környezeti monitoring szenzorrendszereit világcégek használják a gyógyszeripar és a biotechnológia területén.

2021 januárjában megnyitott budapesti irodájukba keresünk

munkatársat.
Ezek lesznek a feladataid:
  • Tesztstratégia és tesztkörnyezet kiépítése
  • Együttműködés a fejlesztő csapattal
  • Tesztspecifikációk készítése
  • Automatizált tesztek implementálása
  • Manuális tesztek végrehajtása
  • Teszteredmények dokumentálása
Amik szükségesek lesznek feladataid ellátásához:
  • Felsőfokú végzettség, vagy azzal egyenértékű szaktudás
  • 2-3 év manuális tesztelésben szerzett tapasztalat
  • Érdeklődés az automata tesztelés iránt
  • Alap-középfokú írásbeli angol nyelvtudás
  • Mérnöki szemlélet, képesség összetett rendszerek gyors megértésére
Előny:
  • .NET, C#, SQL, TeamCity tapasztalat
Miért válaszd őket?
  • Piaci igényekhez mért bérezés+ cafetéria
  • Nyugodt, támogató és jó hangulatú csapatban történik a munkavégzés
  • Autódat biztonságban tudhatod ingyenesen használható parkolóházban
  • Kötetlen munkaidő vár heti 2 nap Home Office lehetőséggel
  • Modern irodai környezetben dolgozhatsz
  • Szakmai továbbképzéseken vehetsz részt
Munkavégzés hely:
  • Budapest 13. kerület
Munkaidő:
  • Flexibilis 8 óra, heti 2 nap Home office lehetőséggel

Amennyiben érdekel a lehetőség, várjuk önéletrajzod a "Jelentkezés" gombra kattintva!

Kérdésed van a fenti állással kapcsolatban?