TALENT ACQUISITION PARTNER

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Home office

Munkaterület: HR, Munkaügy

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Felsőfok szóban és írásban

Már több mint 3 évnyi tapasztalatod van mérnöki, IT és pénzügyi toborzás területén? Szívesen dolgoznál E2E recruitment folyamatban egy nagyvállalat alkalmazásában? Mindemellett, szeretnél dinamikusan fejlődni a HR világában?
Akkor ez a lehetőség Neked szól!

Partnerünk keresi új, lelkes és rátermett munkatársát az alábbi pozícióba:

Leendő legfőbb feladataid:
  • Toborzási tevékenység vezetése kékgalléros, IT és mérnöki területekre.
  • Folyamatos kapcsolattartás és hatékony együttműködés a recruitment csapat tagjaival, szakmai vezetőkkel és osztályvezetőkkel, illetékes HR munkatársakkal és a jelöltekkel.
  • Átfogó támogatás nyújtása a különböző társosztályoknak a teljes toborzási és kiválasztási folyamat során, hatékonyan priorizálva a munkaterhelést.
  • Speciális munkaerő-toborzási programok koordinálása a változó igények és az európai régiós munkaerő-felvételi tervezetek lekövetése érdekében.
  • Passzív munkaerőpiac felkeresése, a kutatási folyamat stratégiai megtervezése.
  • Kiemelkedő toborzási sztenderdek felállítása, mindig figyelembe véve a működési kiválóságot és a megfelelőséget.
  • Szakmai vezetők kiválasztási folyamatának és döntéseinek hozzáértő támogatása.
  • Közösségi média eszközök hatékony alkalmazása, a vállalat márkastratégiájához igazodva.
  • Pozitív és tiszteletteljes kiválasztási élmény garantálása a jelöltek számára.
  • Ad hoc munkaerőpiaci adatok biztosítása a szakmai vezetők számára (aktuális piaci trendek, kockázatok, lehetőségek stb.).
A pozíció eredményes betöltéséhez szükséges:
  • Felsőfokú végzettség.
  • 3-5 év mérnöki, IT és pénzügyi toborzás területén szerzett tapasztalat.
  • Felsőfokú/ tárgyalóképes szintű angol nyelvismeret (szóban és írásban egyaránt - vállalaton belüli kapcsolattartáshoz).
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete.
  • Kiváló kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt.
  • Önálló, megbízható precíz munkavégzés.
  • Szakmai fejlődésre való nyitottság és vágy.
Kiválasztás során előnyt jelent, de nem feltétel:
  • Gyártás területén szerzett toborzási tapasztalat.
Amit a munkád megbecsüléseként a Partnerünk kínál:
  • Tapasztalat függvényében meghatározott alapfizetés.
  • Kiemelkedő éves bónusz.
  • Céges laptop és mobiltelefon.
  • Bejárási támogatás (üzemanyag költségtérítés).
  • Hosszútávú munkalehetőség.
  • Stabil nagyvállalati háttér.
Munkavégzés helye: Pest megye északi része

Munkaidő: Hétfőtől péntekig 8:00-16:30. (hetente 2 nap Home Office, hosszútávon hetente 4 nap Home Office lehetősége)

Ha felkeltette érdeklődésed a lehetőség, és szívesen csatlakoznál a Partnerünk csapatába, akkor jelentkezz frissített ANGOL nyelvű, fényképes önéletrajzod csatolásával az alábbi gombra kattintva: