ÉPÜLET-AUTOMATIZÁLÁSI SZERVIZTECHNIKUS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Szakmunka

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk az SBT Automatika Kft. épületautomatikai rendszerekkel foglalkozó vállalat.
Tevékenységi körükbe tartozik az automatikai rendszerek tervezése, kivitelezése, meglévő automatikai rendszerek felülvizsgálata, karbantartása, automatikai vezérlők és perifériák szállítása, mérnöki szaktanácsadás.

Csapatuk bővítésére keresünk számukra

kollégát.

Feladatok:
  • Épületautomatika rendszerek karbantartása:
  • automatika perifériaelemek és beavatkozók funkciópróbája, ellenőrzése
  • erősáramú-automatika elosztószekrények felülvizsgálata, bekötések ellenőrzése
  • helyszíni javítási, hibakeresési feladatok elvégzése
  • szervizfolyamatok dokumentálása, ügyintézés
  • Kapcsolattartás szervizvezetővel, ügyfelekkel
  • Az értékesítés műszaki támogatása
Elvárások:
  • Erősáramú elektrotechnikus vagy villanyszerelő végzettség
  • Legalább 3 éves szakmai tapasztalat
  • Villamos tervek olvasási készsége
  • MS Office irodai alkalmazások alap szintű ismerete
  • "B" kategóriás jogosítvány, mobilitás
  • Együttműködő, önálló személyiség
  • Határozottság, terhelhetőség
Előnynek számít:
  • Épületautomatika kivitelezésben vagy vezérléstechnikában szerzett jártasság
  • Épületgépészeti alapismeretek
  • Érintésvédelmi Szabványossági Felülvizsgáló OKJ-s végzettség
  • FAM vizsga
  • Emelőgépkezelő tanfolyam
  • Alapszintű angol és/vagy német nyelvtudás
Amit Partnerünk kínál:
  • A munkatársaink folyamatos szakmai fejlődésének támogatása
  • Fiatal és innovatív csapatban zajló munka
  • Versenyképes jövedelem
  • Mobiltelefon
Munkavégzés helye:
  • Budapest, 14. kerület
  • Projekt helyszínek: főként Budapest és vonzáskörzetében, esetenként vidéki partnereknél

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, várjuk jelentkezését frissített,
magyar nyelvű önéletrajz elküldésével.

Hasonló pozíciók

Mérnöki, Műszaki területek | Budapest

Megbízónk klíma- és légtechnikai berendezések értékesítésével, telepítésével, valamint gépészeti kivitelezéssel foglalkozó cég, mely széles körben ismert a hazai piacon. Bővülés miatt most új munkatársat keresnek az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 13 nap múlva
Szakmunka | Fejér megye

Dunaújvárosi ügyfelünk tevékenységének középpontjában olyan mérőrendszerek fejlesztése áll, amelyek segítségével meghatározható az ömlesztett áruk nedvességtartalma, például teherautó rakomány vagy szállítószalagon szállított áru. A hazai fejlesztés támogatására és nemzetközi üzembehelyezésekre keresünk számukra új munkatársat az alábbi pozícióra:

A hirdetés lejár 2 nap múlva
Szakmunka | Győr-Moson-Sopron megye

Megbízónk magasépítéshez használt építőipari gépek bérbeadásával, értékesítésével, szervizelésével foglalkozó multinacionális vállalat, akik több mint 20 éve vannak jelen a magyar piacon. Győri szerviz csapatuk bővítésére keressük új munkatársukat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 8 nap múlva