BESZERZŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Szállítás, Beszerzés, Logisztika

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Felsőfokú gazdasági végzettséggel rendelkezel, és már van tapasztalatod beszerzési területen is? Érdekes lehet Számodra egy új pozíció a gyógyszeripar területén?

Akkor Ügyfelünknél a helyed!

Partnerünk a gyógyszeralapanyag gyártás negyedszázada meghatározó és elismert szereplője, nem csak Magyarországon, hanem a világpiacon is.
Az általuk gyártott termékeket életmentő beavatkozásoknál súlyos, gyógyíthatatlan betegségek kezelése során használják fel.

Most csapatuk számára keresünk új munkatársat direkt/indirekt beszerzési feladatok ellátásra a következő pozícióba:

BESZERZŐ
Milyen feladatokban számít Rád csapatuk?
  • A vállalat teljeskörű működéséhez szükséges műszaki és általános anyagok, eszközök, berendezések, szolgáltatások beszerzése
  • Ajánlatkérések, tenderek lebonyolítása, ehhez kapcsolódó dokumentáció összeállítása
  • A beérkezett ajánlatok több szempont szerinti értékelése, majd ennek megfelelően az érintett társosztállyal közösen a beszállító kiválasztása, rendelések jóváhagyása és kiküldése
  • Egyedi vagy éves keretszerződések megkötése a hatósági és belső szabályzatok szerint, ezzel is támogatva a vállalkozás nyereségességét, az optimális költségszint figyelembevételével
  • Kimutatások, statisztikák készítése
  • Potenciális beszállítók keresése, beszállítói menedzsment, beszállítói költségek optimalizálása

Te vagy az ideális jelölt a pozícióra, amennyiben:
  • Felsőfokú gazdasági végzettséggel rendelkezel
  • Már van minimum 3-5 év releváns beszerzői tapasztalatod
  • MS Office, MS Teams alkalmazásokat felhasználói szinten ismered, használod
  • Középfokú, megbízható és aktív angol nyelvtudással rendelkezel (szóban és írásban egyaránt)
  • Rugalmas vagy, és nem okoznak számodra kihívást a stresszes pillanatok sem
  • Munkádat önállóan, nagyfokú precizitással és felelősségtudatosan végzed
A jelentkezésnél előnyt jelent, ha:
  • Műszaki végzettséggel rendelkezel
  • Van ERP tapasztalatod
  • Jártas vagy a gyógyszeriparban

Miért jó Partnerünknél dolgozni?
  • Tagja lehetsz egy dinamikusan fejlődő középvállalkozásnak
  • Folyamatos szakmai fejlődést kínálnak
  • Teljesítményértékelés és bónusz rendszerük elismeri a jó teljesítményt
  • Lehetőséged van angolul tanulni, és részt venni szakmai tanfolyamokon, hogy hatékonyan fejleszthesd szakmai ismereteid, kompetenciáid
  • Jó a hangulat, támogató a csapat és családias a légkör
  • Teljes munkaidőben, határozatlan idejű munkaszerződéssel foglalkoztatnak majd
  • Tömegközlekedéssel jól megközelíthető, budapesti központjukban kiváló munkahelyi környezet vár Rád - az ingyenes parkolás biztosított

Munkavégzés helye: Budapest, IX. kerület

Munkaidő: H-P, 08:00-16:20

Amennyiben a hirdetés felkeltette az érdeklődésed, jelentkezz önéletrajzod csatolásával és nettó bérigényed megjelölésével az alábbi gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Pest megye

Ügyfelünk közel 13 éve alakult mérnökiroda, akik megrendelőik számára komplex mérnöki és kivitelezési szolgáltatásokat biztosítanak. Filozófiájuk a tervezünk és megvalósítunk, ami a vállalat töretlen sikerét is mutatja a magyar piacon. Jelenleg BŐVÍTÉS miatt keresünk hozzájuk munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 22 nap múlva
Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Budapest

A hirdetés lejár 26 nap múlva

Érdekelne egy új álláslehetőség a raktározás, készletezés területén? Megbízható munkaerő vagy, aki önállóan és hatékonyan látja el a feladatait? Akkor ez a lehetőség Neked szól! Partnerünk egy külföldi érdekeltségű, szerszám nagykereskedelmi vállalat. Most számára keresünk új munkatársakat kedvező, 1 műszakos munkarendbe az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 12 nap múlva