ÉPÍTÉSVEZETŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Vas megye Budapest

Munkaterület: Építőipar, Ingatlan

Pozíciószint: Középvezető / Menedzser

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk épületgépészeti generálkivitelező cég, ipari területek, irodaházak, társasházak épületgépészeti tervezésével és teljeskörű kivitelezésével foglalkoznak.

Jelenleg egy 1,5 milliárd forintos büki projekthez keresik az új munkatársukat az alábbi pozícióba:

Építésvezetőként a következő feladatokban számítanak rád:
  • Helyszíni munkaszervezés és irányítás, a munkálatok ellenőrzése
  • Kapcsolattartás a projektvezetővel és a megrendelő építésvezetőivel
  • Szakmai felügyelet és napi koordináció
  • Havi felmérések ellenőrzése
  • Adminisztráció vezetése a projekt haladásáról
A pozíció betöltéséhez a következőkre lesz szükséged:
  • Műszaki középfokú végzettség
  • Min. 1 év építésvezetőként szerzett tapasztalat
  • AutoCAD, 3D tervezőprogramok felhasználói szintű ismerete adatszolgáltatás céljából
  • B kategóriás jogosítvány
Partnerünk előnyként kezeli:
  • Angol nyelvtudás
Amit ezekért cserébe Partnerünk kínál:
  • Piaci igényekhez és tapasztalathoz illeszkedő alapfizetés
  • Bónuszrendszer
  • Céges autó, laptop és mobiltelefon a munkavégzéshez
  • Szállás a büki projekt idejére
  • További leszerződött projektekben való részvétel
  • Tartalmas munka élménye
Egyéb adatok a munkavégzésről:
  • Munkavégzés helye: Bük (kb. 4 hónapig a projekt idejére, később budapesti projektek)
  • Munkaidő: Hétfőtől csütörtökig VAGY péntekig, kb. 6:30-tól 16:30-ig
Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődésedet, jelentkezz önéletrajzod feltöltésével a Jelentkezés gombra kattintva!

Kérdésed van a fenti állással kapcsolatban?

Fordulj kollégánkhoz, aki készséggel segít Neked:

Hasonló pozíciók

Építőipar, Ingatlan | Pest megye

Megbízónk a kivitelezés, épület bontás, valamint a gépek bérbeadásának területén kínál hatékony megoldásokat. Irodájuk Pest, illetve Csongrád megyében is megtalálható. Csapatukba keresünk jelenleg új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 2 nap múlva
Építőipar, Ingatlan | Budapest

Ügyfelünk egy több országban is működő, több ezer embert foglalkoztató piacvezető vállalkozás. Elsődleges tevékenysége az autóalkatrészek kereskedelme, de raktárkészletében megtalálhatóak az autófelszerelések, autóápolási cikkek, szerszámok és garázsfelszerelések is. Most csapata számára keresünk új szakembert az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 12 nap múlva
Építőipar, Ingatlan | Vas megye

Partnerünk épületgépészeti generálkivitelező cég, ipari területek, irodaházak, társasházak épületgépészeti tervezésével és teljeskörű kivitelezésével foglalkoznak. Jelenleg egy 1,5 milliárd forintos büki projekthez keresik az új munkatársukat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 22 nap múlva