PÉNZÜGYI ÉS HR MUNKATÁRS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Bács-Kiskun megye Home office

Munkaterület: Pénzügy, Számvitel, Kontrolling

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum Gimnázium

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk külföldi anyacégű magyar leányvállalat, aki háztartási és ipari alkatrészek, szerszámok gyártásával foglalkozik. A gyártás mellett, összeszerelés is történik a gyártelepükön.

Most számára keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
Főbb feladatok:
  • Személyügyi adminisztráció: bérszámfejtés, jelenléti ívek, beteg papírok szabadságolások kezelése
  • Szerződések kezelése, ki és beléptetés intézése
  • Pénzügyi adminisztráció: banki utalások kezelése, pénztár ellenőrzése, számlák iktatása
  • Általános irodai feladatok: posta kezelése, iroda napi működésének biztosítása, rendezvények-tárgyalások megszervezése
Amit Partnerünk vár Tőled:
  • Min. középfokú végzettség (érettségi)
  • MS Office felhasználói szintű kezelése
  • Tanulni, fejlődni vágyó hozzáállás
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Erős kommunikációs készség, empátia
  • Önálló munkavégzésre való képesség
Előnyt jelent, de nem feltétel:
  • Gazdasági végzettség pl.: közgazdász diploma, mérlegképes könyvelői, bérszámfejtői végzettség
  • HR és/vagy pénzügyi területen szerzett tapasztalat
  • Német és/vagy angol nyelvtudás
  • Excel haladószintű kezelése
Amit Partnerünk kínál:
  • Rugalmas, kiemelkedő bérsáv
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása: telefon, laptop
  • Bejárás támogatása (üzemanyag vagy bérlet)
  • 13. havi fizetés
  • Összetartó, családias csapat
  • Próbaidő után home office lehetőség
Munkavégzés helye: Bács-Kiskun megye

Munkaidő: H-P, 8-16.30 (rugalmasan)

Jelentkezz önéletrajz csatolásával az alábbi gombra kattintva:

Hasonló pozíciók

HR, Munkaügy | Veszprém megye

Partnerünk egy országosan ismert étrend- és táplálékkiegészítőket gyártó vállalat. Zirci irodájukba keressük új munkatársukat az alábbi munkakörbe:

A hirdetés lejár 13 nap múlva