ASSZISZTENS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum Gimnázium

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Megbízónk reklám- és ajándéktárgyak forgalmazásával és emblémázásával foglalkozó
ANDA PRESENT GROUP

ASSZISZTENS

munkatársat keres.

Az alábbi feladataid lesznek:
  • Beszerzők munkájának támogatása
  • Általános adminisztrációs feladatok elvégzése
  • Elemzések, statisztikák készítése
  • Termék adatkezelés
  • Árajánlatok bekérése és továbbítása a beszerzők részére
  • Megrendelések rögzítése, előlegutalások adminisztrálása, szállítással kapcsolatos dokumentáció ellenőrzése
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal és a társosztályokkal
Ideális jelölt vagy, ha:
  • Minimum középfokú végzettséged van
  • Adminisztratív feladatokban szerzett 1 éves szakmai tapasztalattal rendelkezel
  • Középszintű angol nyelvtudással rendelkezel írásban és szóban is
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretekkel rendelkezel
  • Precíz és elemző típus vagy
  • Gyors, pontos és önálló munkavégzés jellemez
Amit kínálnak Neked:
  • Stabil munkahelyet határozatlan idejű munkaviszonnyal
  • Béren kívüli juttatásokat
  • Home office lehetőséget
  • Munka-magánélet egyensúlyát
  • Jó hangulatú csapatot
  • Modern, igényes munkahelyi környezetet
  • Szakmai fejlődési lehetőséget
Munkaidő:
  • Hétfőtől péntekig 8:30-tól 17:00 óráig
A munkavégzés helye:
  • 1087 Budapest, Könyves Kálmán krt. 48-52.

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el friss, magyar nyelvű önéletrajzod, fizetési igényeddel kiegészítve a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Pest megye

Ügyfelünk közel 13 éve alakult mérnökiroda, akik megrendelőik számára komplex mérnöki és kivitelezési szolgáltatásokat biztosítanak. Filozófiájuk a tervezünk és megvalósítunk, ami a vállalat töretlen sikerét is mutatja a magyar piacon. Jelenleg BŐVÍTÉS miatt keresünk hozzájuk munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 26 nap múlva
Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Budapest

Megbízónk reklám- és ajándéktárgyak forgalmazásával és emblémázásával foglalkozó cég. Az alábbi pozícióra új munkatársat keresnek:

A hirdetés lejár 11 nap múlva
Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Veszprém megye

Szeretnél egy fiatalos, befogadó csapat tagja lenni? Már rendelkezel beszerzői tapasztalattal, de érdekes lehet Számodra egy pozíció, ahol tapasztalt kollégák segítik szakmai betanulásod? Akkor ez a lehetőség Neked szól! Partnercégünk 15 éve aktív, nemzetközileg elismert, dinamikusan fejlődő napelemszerelő és napelemes rendszerek kiépítésével foglalkozó - zöld energia profilú - vállalat. A legkorszerűbb gépekkel, szerszámokkal, anyagokkal dolgozik, naprakészen követve az újdonságokat és a folyamatosan bővülő igényeket. Most folyamatosan bővülő, veszprémi csapatuk számára keresünk hosszú távra új kollégát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 15 nap múlva