ÜZLETFEJLESZTÉSI KOORDINÁTOR

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Agráripar, Mezőgazdaság

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Felsőfokú mezőgazdasági végzettséggel rendelkezel? Már van tapasztalatod, és kiválóan kommunikálsz az ügyfelekkel, partnerekkel is?

Akkor ez a lehetőség Neked szól!

Partnerünk a világ vezető független vizsgáló, ellenőrző és tanúsító vállalatának részeként, Magyarországon több, mint 3 évtizede dolgozik egy jobb, biztonságosabb és összetartóbb világért a szolgáltatási szektor minden területén.

Most csapatuk számára keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Az alábbi feladatokban számít Rád csapatuk:
  • Meglévő ügyfelekkel kapcsolatos koordinátori feladatok ellátása
  • Szakmai kérdések megválaszolása a szabványokkal, módszerekkel, vizsgálati eredményekkel kapcsolatban
  • Az ügyfelek magas színvonalú, segítőkész, udvarias kiszolgálása, tájékoztatása szóban és írásban mezőgazdasági ellenőrzésekkel kapcsolatban
  • Kapcsolattartás partnercégekkel, valamint a cégcsoport más leányvállalataival
Az alábbi tapasztalataiddal és tulajdonságaiddal tudsz hozzájárulni csapatuk munkájához:
  • Felsőfokú mezőgazdasági végzettség
  • 2-3 éves munkatapasztalat hasonló munkakörben, elsősorban mezőgazdasági területen
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban
  • MS Office alkalmazások felhasználói szintű ismerete
  • Vevőközpont szemlélet
  • Jó kommunikációs és konfliktuskezelő készség
  • Jó megfigyelő, elemző és problémamegoldó képesség
  • Pozitív gondolkodásmód, feladat iránti elkötelezettség
  • Rugalmas és terhelhető személyiség

Amit Partnerünk kínál:
  • Pozíciónak megfelelő, fix alapbér
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Bejárás támogatása (tömegközlekedés (BKV) vagy saját gépjármű használata esetén is)
  • Stabil, nagyvállalati háttér
  • Szakmai fejlődési lehetőség (tréningeken, képzéseken való részvétel)
  • Rugalmas munkaidő
  • Változatos feladatok
  • Fiatalos, lendületes, innovatív csapat

Munkavégzés helye: Budapest, 12. kerület

Munkaidő: H-P, 08:30-17:00

Amennyiben a hirdetés felkeltette az érdeklődésed, jelentkezz önéletrajzod csatolásával az alábbi gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Pest megye

Szeretne az Ügyvezető Igazgató jobb kezeként részese lenni a stratégiai megbeszéléseknek? Szeretné, ha az Ön adataira támaszkodva képes lenne a vállalat a megváltozott gazdasági környezetben is folyamatosan megfelelni a kihívásoknak? Szeretne hozzájárulni a vállalat stratégiai és operatív területén a szervezet fejlesztéséhez? Ha úgy érzi, hogy ezekre igen a válasza, akkor még MA pályázza meg ezt a pozíciót! Ügyfelünk egy sikeres, Európa-szerte működő vállalat, amely több, mint 25 éve van jelen a magyar piacon, az anyacég pedig több mint 150 éves múltra tekint vissza. Alumínium, acél és műanyag nyílászáró rendszereket forgalmaznak, nem csak profilokat, hanem az ahhoz szükséges vasalatokat, gumitömítéseket és kiegészítőket is. Komplett rendszereket adnak ügyfeleik számára. Jelenleg bővítés miatt keresünk hozzájuk szakmai kollégát. Fő felelőssége: Az értékesítéshez kapcsolódó stratégiai célok elérésének támogatása az alábbi adatok elemzésével: költségek, bevételek, ráfordítások és piaci trendek.

A hirdetés lejár 24 nap múlva

A Spájz Szörp 2019 óta készít prémium minőségű szörpöket, illetve szörpitalokat. Termékeinkben a régi, nagyszüleinktől kapott családi receptúrát ötvözzük a mai technológia adta lehetőségekkel, hogy a legjobb minőségű, ízfokozó, aroma-, színezék- és tartósítószer-mentesek szörpöket készíthessük el nap mint nap. Nem titkolt célunk, hogy minél több ember számára tegyük elérhetővé a legjobb szörpélményt. A Spájz Szörp HoReCa és nagykereskedelmi területre keres új kollégát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 4 nap múlva