KERESKEDELMI VEZETŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Bács-Kiskun megye

Munkaterület: Gyártás, Termelés

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Tárgyalási szint

Ügyfelünk Kecskemét vonzáskörzetében található gyártócég.
A beszerzési és értékesítési csapat vezetésére keresünk számukra műszaki termelő cégnél: egyedi gépgyártásban/autóiparban/járműiparban jártas, vezetői tapasztalattal rendelkező kollégát

pozícióba.
Az alábbi feladatokban számítanak munkádra:
  • 15-20 fős kereskedelmi osztály vezetés
  • Munkatársak képzési tervének összeállítása
  • Területen beruházások, költségek komplett menedzselése
  • Vevőkkel történő ártárgyalások lebonyolítása
  • Riportok, kalkulációk készítése
  • Partnerek látogatása, cégképviselet, kiállításokon való részvétel
  • Fejlesztések támogatása
Eredményes munkádhoz az alábbi kompetenciákra lesz szükséged:
  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Műszaki termelő cégnél szerzett tapasztalat
  • 3-5 év vezetői, csapat koordinálásában és támogatásában szerzett jártasság
  • B2B értékesítési ismeretek
  • Magabiztos angol ÉS német nyelvtudás a tárgyalások lebonyolítása miatt
  • B kategóriás jogosítvány
Előnyt jelent:
  • IATF auditálási rendszer ismerete
  • Német nyelvismeret
Amiért megéri Ügyfelünknél dolgozni:
  • Kiemelkedő jövedelemmel, és egyéb juttatásokkal honorálják a kitartásod (pl.: cafetéria, céges autó, stb.)
  • Bónusszal jutalmazzák munkád a célok teljesítéséért
  • Pontos, kiszámítható a munkavégzés, szabad hétvégék várnak Rád, lehetséges a munka - magánélet egyensúly fenntartása
  • Több mint 30 éves szakmai múlt, stabilitással rendelkezik a cég
  • Felelősségteljes vezetői pozícióban dolgozhatsz
  • Hosszútávon számítanak a szaktudásodra, és elismerik a munkádat
  • Barátságos, családbarát légkör, kulturált munkakörnyezet egy hazai csapatban
Munkavégzés helye:
  • Bács-Kiskun megye
Munkaidő:
  • 8 és fél óra (nincs túlóra, szabadok a hétvégék, viszont Home Officra nincs lehetőség)
Amennyiben felkeltette érdeklődésed ez a kihívásokkal teli, felelősségteljes pozíció, várjuk jelentkezésed a "Jelentkezem" gombra kattintva!

Kérdésed van a fenti állással kapcsolatban?

Fordulj kollégánkhoz, aki készséggel segít Neked:

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Külföld

Our partner is an innovative company with a stable background, engaged in the full design, construction and trade of quality solar panel systems. Their main profile is retail solar panel installation, but they also open up to the SME sector, and have recently expanded their portfolio with activities such as the sale of electric car chargers and air conditioning systems - thus contributing to the potential of alternative energy even more widely. One of the main aspirations of the company, which has developed dynamically during its 10 years of operation, is to continuously target new opportunities in the renewable energy market of the Central and Eastern European region as a leading player in the transition to renewable energy. As a significant step in this process, in addition to the presence in Croatia and Serbia, they are now also expanding their subsidiary in Romania. We are looking for a new member of their management to the following position for the development of the local sales organization and build up the sales team, as well as for their professional support:

A hirdetés lejár 76 nap múlva