ÉRTÉKESÍTŐ KOLLÉGA

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum Gimnázium Felsőfokú tanfolyam / OKJ

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Partnerünk egy sikeres acélkereskedelmi vállalat, amely nemzetközi gyártóművi és kereskedelmi háttérrel is rendelkezik.

Most sales csapatuk számára keresünk értékesítési tapasztalattal rendelkező új munkatársat az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok:
  • A vállalat által gyártott acélipari termékek értékesítése (főként belföldi partnerek részére)
  • Meglévő partnerekkel történő kapcsolattartás és új partnerek aktív felkutatása, üzleti kapcsolatok kialakítása (munkavégzés irodai környezetben (60%) és helyszínen, ügyfeleknél (40%))
  • Tárgyalások előkészítése, lefolytatása, szerződéskötések előkészítése
  • Kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása
  • Együttműködés a 3-4 fős értékesítői csapattal
A pozíció betöltéséhez szükséges:
  • Értékesítési területen szerzett minimum 1-3 év tapasztalat
  • Acélipari termékek, acéltermékek ismerete
  • Legalább középfokú angol nyelvismeret (szóban és írásban egyaránt)
  • Minimum középfokú végzettség
  • Utazási hajlandóság (elsősorban Pest megye területén)
  • B kategóriás jogosítvány
Amit Partnerünk kínál:
  • Teljesítményarányos, kiemelkedő bérezés
  • Forgalomalapú jutalék
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Jó hangulatú, fiatalos csapat
  • Stabil vállalati háttér
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása (laptop, mobiltelefon) és az értékesítői csapat számára biztosított céges gépjármű
  • Bejárási támogatás megállapodás szerint

Munkavégzés helye: Budapest, XIII.kerület (Pest megye)

Amennyiben a hirdetés felkeltette az érdeklődésed, jelentkezz önéletrajzod csatolásával az alábbi gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Somogy megye

Partnerünk a tetőszerkezet gyártás kiemelkedő hazai képviselője a közel 25 éves szakmai gyakorlatával, és a több mint 5.000.000 m2 értékesített tetőfelülettel. Beszállítói és partnerei számtalan elismeréssel jutalmazták elért eredményeit. Új kollégájuknak az általuk gyártott új termékek bevezetése lesz a feladata Magyarországon és a környező országokban. A tevékenység minden támogatást megkap a gyártótól ahhoz, hogy a munkavégzés hatékony és sikeres legyen. Íme a pozíció, ahova Téged keresünk:

A hirdetés lejár 7 nap múlva