GYÁRTÁSTECHNOLÓGUS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Somogy megye

Munkaterület: Gyártás, Termelés

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Megbízónk a kaposvári székhelyű és telephelyű, magyar családi tulajdonú, közel 30 éve működő Török Kft. jellemzően export piacra gyárt különböző fémalkatrészeket.

A vállalkozás fő profilja a lemezmegmunkálás, amelynek keretében az alumínium, acél és rozsdamentes lemeztermékek megmunkálását és ehhez kapcsolódó teljeskörű szolgáltatások nyújtását végzi.A cég jelenleg körülbelül 110 embernek ad munkát.

Számukra keresünk most új kollégát

pozícióba.
  • Pályakezdők jelentkezését is várják!

Főbb feladatok, munkák:
  • Közreműködés a gyártás műszaki előkészítésében, a gyártási dokumentációk elkészítésében és összeállításában
  • Közreműködés átfogó termelési projektek tervezésében műszaki oldalról
  • Termékkivitelezési segédletek készítése, készülékek (sablonok) tervezése, rajzolása
  • Gyártási dokumentációk készítése
  • Technológiai előírások, 3D-s modellek és műszaki rajzok (Solid Edge), műveleti utasítások készítése, karbantartása
  • Közreműködés az alkatrészgyártási és szerelési művelettervek, alkatrészjegyzékek, műszaki rajzok pontos készítésében, termelésnek történő átadásában
  • Árajánlatok és utókalkulációk készítése
  • Közreműködés az anyagszükséglet meghatározásában
Az álláshoz tartozó elvárások:
  • Legalább középfokú szakirányú végzettség
  • 3D tervezőprogram ismerete
  • Önálló munkavégzési képesség
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Proaktív hozzáállás, szorgalom
Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
  • Gépgyártás technológiai technikus vagy gépészmérnöki végzettség
  • Solid Edge CAD tervezőprogram használatában szerzett ismeret
  • Árkalkulációk készítésében való jártasság
  • Német és/vagy angol nyelvtudás (német előnyben)
  • ERP rendszer ismerete (Infor, SAP)
  • Lemezmegmunkálásban szerzett tapasztalat
Amit kínálnak:
  • Versenyképes bérezés
  • Cafeteria
  • Egészségpénztár
  • Mozgóbér
  • Utazás támogatása
Munkaidő:
  • Teljes munkaidő
Munkavégzés helye:
  • 7400 Kaposvár, Kanizsai utca 56.

Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát
a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Gyártás, Termelés | Bács-Kiskun megye

Partnerünk erősáramú villamos kapcsolóberendezéseket gyártó multinacionális vállalat, akik idén negyedik alkalommal kerültek fel a Fortune top vállalatokat összegyűjtő listájára. Emellett energiahatékonyságban, vezérlés-biztonságban, kritikus áramellátásban és megbízható hűtés területén is világelső helyen állnak. Kunszentmiklósi gyárukban középfeszültségű berendezések- és készülékek előállításával foglalkoznak. Műszaki csapatukat szeretnék bővíteni egy új kollégával az alábbi munkakörben:

A hirdetés lejár 2 nap múlva
Gyártás, Termelés | Veszprém megye

Stabil munkahelyet keres, ahol modern technológiával és gépekkel dolgozhat? Van már tapasztalata műanyaggyártásban? Ha eddig minden kérdésre Igen-nel felelt, ez a lehetőség Önnek szól! GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MÉRNÖK pozícióbakeresik bővülő csapatuk új tagját. Speciális műanyagipari csomagolóanyagok gyártásával foglalkoznak, világszerte 850 alkalmazottat számolhattak az idei évben.

A hirdetés lejár 8 nap múlva
Gyártás, Termelés | Pest megye

Partnerünk egy vezető multinacionális elektronikai vállalat, mely a gyártás mellett logisztikai szolgáltatásokkal is foglalkozik. Speciális műszaki termékeket, megoldásokat fejlesztenek és gyártanak. Üzemük rohamosan bővülő gyártási csapatába keresünk szakembert az alábbi pozícióba: TECHNIKUS/OPERÁTOR

A hirdetés lejár 30 nap múlva