INFORMATIKUS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Szabolcs-Szatmár-Bereg megye Budapest

Munkaterület: Informatika, Telekommunikáció

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum Gimnázium

Munkatapasztalat: 5-7 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Informatikai végzettséggel rendelkezel? Már többéves tapasztalatod van a számítástechnika területén?
Jól kommunikálsz angol nyelven, szóban és írásban egyaránt?

Akkor Ügyfelünknél a helyed!

Partnerünk a világ vezető független vizsgáló, ellenőrző és tanúsító vállalatának részeként, Magyarországon több, mint 3 évtizede dolgozik egy jobb, biztonságosabb és összetartóbb világért a szolgáltatási szektor minden területén.

Most budapesti és nyíregyházi Laboratóriumuk számára keresünk új munkatársakat az alábbi pozícióba:

A következő feladatok várnak Rád:
  • Számítástechnikai rendszerek működésének felügyelete
  • Hardver- és szoftvereszközök kiválasztása, beüzemelése, telepítése, frissítése
  • Adatok mentésének beállítása, ellenőrzése az anyavállalat előírásainak megfelelően
  • Felhasználók támogatása
  • A munkafolyamatokat segítő szoftvermegoldások tervezése, megvalósítása
A pozíció betöltéséhez szükséges:
  • Középfokú szakirányú végzettség (informatikus)
  • Hasonló munkakörben szerzett legalább 5 éves tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Haladó szintű számítógépes ismeretek

Amit Partnerünk kínál:
  • Pozíciónak megfelelő, fix alapbér
  • Bejárási támogatás (Budapesten belüli közlekedésre vonatkozóan is)
  • A próbaidő lejártát követően Cafeteria juttatás
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Rugalmas munkavégzési idő
  • Stabil, nagyvállalati és nemzetközi háttér
  • Élet-és balesetbiztosítás
  • Megbízhatóság
  • Fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye: Budapest, 14. kerület, Telepes utca és Nyíregyháza, Ipari Park

Munkaidő: H-P, 8:30-17:00

Amennyiben a hirdetés felkeltette az érdeklődésed és szeretnéd megpályázni a meghirdetett munkakört, jelentkezz önéletrajzod csatolásával az alábbi gombra kattintva!