ACÉLÜZEM VEZETŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Gyártás, Termelés

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

A Vasútvill Kft. nagy múlttal és hosszútávú tervekkel rendelkező, vasúti felsővezeték és alállomás építéssel, foglalkozó vasúti társaság.
Központi telephelyén a termelést kiszolgáló Műhelybe, munkatársat keres az alábbi munkakör betöltésére:

Feladatok:
  • A gyártási folyamatok, szervezése, irányítása, ellenőrzése. A csoportvezetők munkáljanak irányítása, és ellenőrzése
  • A műhely ütemtervben meghatározott gyártások gyártási határidőre elkészítése a költséghatékonyság és a minőségi követelményeket szem előtt tartva
  • Anyagigények összeállítása, műhely teljes létszámának munkaszervezése
  • A kész gyártmányok felületvédelmének és szállításának szervezése
  • Hegesztőüzemi tanúsítványhoz kapcsolódó vizsgálatok elvégzésében való közreműködés
  • Ajánlatadások során kalkulációk készítése
  • Az üzemi rend biztosítása, a munkafegyelem- és biztonság fenntartása gyártásra vonatkozó előírások és technológiák betartása/betartatása
Elvárásaink:
  • Középfokú szakmai végzettség
  • Szakmai területen szerzett minimum 5 év tapasztalat
  • MS Office programok ismerete
  • B kategóriás jogosítvány
  • Logikus gondolkodásmód, mindemellett nyitott, megbízható, kreatív személyiség, precíz
  • Jó szervezőképesség, kiváló kommunikációs képesség
Előny:
  • Roncsolásmentes szemrevételezéses és folyadékbehatolásos anyagvizsgáló végzettség
  • Nemzetközi hegesztő specialista végzettség
Amit mi kínálunk:
  • Stabil háttér, hosszútávú munkalehetőség, kiváló munkahelyi légkör
  • Magas színvonalú-, sokrétű-, érdekes munka, szakmai kihívások
  • Fejlődési lehetőség biztosítása
  • Versenyképes bér és juttatási csomag
Egyéb juttatások:
  • Mobiltelefon, cafeteria, szakmai tréningek
Munkavégzés helye:
  • Budapesti központ, X. kerület

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra magyar nyelvű önéletrajzodat a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Gyártás, Termelés | Pest megye

Partnerünk közel 125 éve az amerikai közlekedési, villamos energia, valamint gyártási és egészségügyi fejlesztések egyik legmeghatározóbb vállalata. Széles területet lefedő innovációival és felfedezéseivel úttörő szerepet játszanak olyan ipari technológiák megalkotásában, amelyek kulcsfontosságú változásokat hoznak és hozzájárulnak egy fenntartható, biztonságos jövő megteremtéséhez. Most fejlődő csapatuk új tagját keressük az alábbi pozícióba: TERMELÉSI CSOPORTVEZETŐ

A hirdetés lejár 28 nap múlva