PÉNZÜGYI MUNKATÁRS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Pénzügy, Számvitel, Kontrolling

Elvárt végzettség: Gimnázium

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Megbízónk, a Jármű Kontroll Kft. egy 2009 óta a magyar piacon lévő, GPS alapú nyomkövetéssel foglalkozó vállalkozás.

A pénzügyi csapatuk bővítése miatt keresnek új munkatársat az alábbi munkakörbe:

Ezek a feladatok várnak rád:

  • Számlázás és kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása
  • Banki tranzakciók lebonyolítása
  • Kintlévőségkezelés
  • Kapcsolattartás a bérszámfejtéssel, könyvelővel
  • Bevételek és kiadások figyelemmel kísérése
  • Ügyvezető munkájának támogatása pénzügyi oldalról: rendszeres és ad hoc riportok, kalkulációk és kimutatások készítése

Sikeres pályázatod feltétele:

  • Min. 2 éves releváns szakmai tapasztalattal rendelkezel
  • Önállóság és felelősségvállalás jellemez
  • A prioritásokat hatékonyan tudod kezelni
  • MS Office tapasztalatod van, és nem riadsz meg az excel táblázatok kezelésétől

Juttatások, amiért tényleg megéri csatlakozni:

  • Felelősségi körnek megfelelő alapfizetés
  • Rugalmas munkaidő (heti 40 óra, 10:00-15:00 óra közötti törzsidővel)
  • Ha szeretnél, akkor hetente 1 napot otthonról dolgozhatsz
  • Alkalmazotti munkaviszony
  • Folyamatos tanulási, fejlődési lehetőség
  • Választható munkahelyi angol nyelvi képzés
  • Kiválóan felszerelt munkahelyi iroda, barátságos környezet
  • Ebéd a teraszon, ingyen kávé és tea korlátlan mennyiségben
  • Díjmentes parkolás az épület előtt, biztonságos roller vagy bicikli tárolási lehetőség
  • Kiváló megközelíthetőség tömegközlekedéssel
  • Rendszeres munkavállalói elégedettségi és igényfelmérések, csapatépítő programok a még jobb motivációért

Jelentkezz a JELENTKEZÉS gomb megnyomásával, fizetési igényt tartalmazó frissített önéletrajzoddal a rendszerünkön keresztül!

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Budapest

Van tapasztalatod értékesítés támogatásában, asszisztenciában? Fontos számodra a RUGALMAS MUNKAREND és HOME OFFICE lehetősége? Szívesen dolgoznál egy piac által elismert, stabil háttérrel rendelkező vállalatnál? Ha a válasz IGEN, akkor ez a hirdetés NEKED szól! Partnerünk mobil- és vezeték nélküli kommunikációs eszközök fejlesztésével, gyártásával és értékesítésével foglalkozó multinacionális vállalat. Családias csapatuk bővítése végett keresünk számukra új kollégát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 8 nap múlva
Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka | Budapest

Nem rég végezted el felsőfokú tanulmányaidat és magabiztosan beszéled a német és angol nyelvet? Szeretnél tapasztalatot szerezni adminisztrációs területen? Akkor ez a lehetőség NEKED szól! Partnerünk természetes eredetű élelmiszeripari adalékanyagok előállításával és forgalmazásával foglalkozó nagy múltú vállalat. A német családi vállalkozásból világszintűvé fejlődő cég budapesti csapatába keresünk új munkatársat a sales-es és logisztikai feladatok, valamint az adminisztratív tevékenység teljeskörű támogatására az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 2 nap múlva

Már van tapasztalatod kereskedelmi területen? Szívesen kamatoztatnád szakmai ismereteidet egy új, asszisztensi pozícióban? Akkor ez a lehetőség Neked szól! Partnerünk a hazai IT piac egyik kiemelkedő szereplője. Cégük sok éves piaci szerepvállalásának és képzett szakembereinek köszönhetően a legmegfelelőbb megoldást nyújtják ügyfeleiknek a tervezéstől kezdve, a kiépítésen át egészen az üzemeltetésig. Most csapatuk számára keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 5 nap múlva