KEY ACCOUNT MANAGER

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Tolna megye

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Pozíciószint: Középvezető / Menedzser

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum Gimnázium Felsőfokú tanfolyam / OKJ

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Szeretne egy piacvezető, innovatív cégnél elhelyezkedni és egy szuper csapat tagjaként dolgozni?

Partnerünk a húsipar meghatározó szereplője. Mind minőségben, mind hatékonyságban példaértékű a többi vállalat körében.

Jelenleg bővülés miatt keresünk hozzájuk kollégát az alábbi pozícióba:

Feladataid lesznek:
  • Új termékcsalád bevezetésének managelése,
  • Területi képviselők munkájának irányítása,
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás,
  • Értékesítés, promóciók lebonyolítása.

Ami a cég részéről elvárás:

  • Minimum középfokú végzettség,
  • Minimum 2-3 év szakmai tapasztalat értékesítőként élelmiszeripari területen,
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség.

Előnyt jelenthet:

  • Meglévő kapcsolatrendszer,
  • Új termék bevezetésében szerzett tapasztalat.
Amit a cég biztosít Számodra:
  • Pozícióhoz illeszkedő bérezés,
  • Hosszútávú, biztos munkahely,
  • Céges autó korlátlan magánhasználattal,
  • Teljesítmény alapú bónusz + évvégi jutalék.

Munkavégzés helye: Nyugat-Magyarország

Munkaidő: Hétfőtől-péntekig rugalmasan

Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődésed, küldd el számunka magyar nyelvű önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Pest megye

Our partner is a Japan-based logistics company with a global reputation. Their mission is to become a reliable partner for each and every client and to contribute to society by creating new value through logistics. They are looking for a new colleague to join their logistic team.

A hirdetés lejár 37 nap múlva
Energiaipar | Budapest

Partnerünk egy prágai központú nemzetközi vállalatcsoport, akik Magyarországon kizárólag villamosenergia kereskedelemmel foglalkoznak nagyvállalati partnereik részére. Magyar leányvállalatuk csapatának bővítése céljából keresik új munkatársukat a következő pozícióba: Ha rendelkezel haladó szintű Excel ismeretekkel, érdeklődsz az energetika iránt és szívesen dolgoznál egy nemzetközi nagyvállalat hazai csapatában, ahol megismerkedhetsz a villamos energia kereskedelem teljes értékláncával, akkor ITT a helyed! PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!

A hirdetés lejár 17 nap múlva
Értékesítés, Kereskedelem | Országos

Partnerünk Európa egyik vezető vállalata ipari karbantartáshoz, javításhoz és felújításhoz szükséges termékek és szolgáltatások terén. Mechanikus erőátviteli, pneumatikai, hidraulikai rendszerek, csapágyak, szerszámok, egészség- és biztonságvédelmi felszerelések gyártásával és forgalmazásával foglalkozik. A vállalat lassan 20 éve tevékenykedik Magyarországon országszerte. Bővülő csapatába keresünk új munkatársat. Fő felelőssége: Az új üzleti lehetőségek felkutatása mellett feladata, a felelősségi körébe tartozó meglévő key account vevők fejlesztése, a szerződésben meghatározott KPI-ok teljesítése, a vevők elégedettségének növelése. Karbantartási anyagok, gépalkatrészek, munkavédelmi termékek, szerszámok értékesítése a vevő számára az árbevétel és a vállalat jövedelmezőségének folyamatos növekedésének támogatása céljából, szoros együttműködésben a vevő felelős döntéshozóival.

A hirdetés lejár 24 nap múlva