ÉRTÉKESÍTŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Veszprém megye

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Tárgyalási szint

Értékesítőként képes egyszerű és jól értelmezhető célokat meghatározni?
Fontos Önnek a fenntarthatóság és a folyamatos innováció?

Ha Ön szeretne lenni ügyfelem hosszú távú üzleti növekedésének egyik mozgatórugója, akkor pályázza meg a pozíciót még ma!

Ügyfelünk nemzetközi műanyagipari vállalatcsoport folyamatosan bővülő leányvállalata.

Hozzájuk keresünk most új munkatársat az alábbi pozícióba:

ÉRTÉKESÍTŐ

Fő felelőssége:
A vállalat piaci pozíciójának megerősítése
Az eredményesség javítása, valamint a jövőállóság biztosítása.
Feladatok:
  • A cél az árbevétel és a nyereség növelése, a piacok, az ügyfélválaszték és a termékportfólió bővítése,
  • Az üzletfejlesztési stratégia felépítése és megvalósítása,
  • Az értékesítési algoritmusok és rendszerek, értékesítési folyamatok, struktúra és legjobb gyakorlatok fejlesztése és megvalósítása a vállalaton belül,
  • Új üzleti lehetőségek felkutatása a piacon, új leadek létrehozása, a döntéshozók azonosítása és megszólítása, a potenciális üzleti lehetőségek folyamatos szűrése, az ügyletek kiválasztása és a vállalati stratégiával összhangban történő megkötése,
  • Stratégiai kapcsolatok kiépítése.
Elvárások:
  • Főiskolai vagy egyetemi gazdasági vagy műszaki végzettség,
  • 2 - 3 éves tapasztalat nemzetközi vállalatnál B2B értékesítésben VAGY üzletfejlesztésben, preferáltan vegyipar vagy csomagolási területen,
  • Hazai és nemzetközi piac ismerete,
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt,
  • Vállalatirányítási rendszer ismerete,
  • Felhasználói szintű MS Excel ismeret.
Előnyök:
  • B2B értékesítési tapasztalata műanyagcsomagolás terület,
  • Műanyag gyártásban vagy növényvédőszer gyártásban szerzett tapasztalat,
  • Német és/vagy lengyel és/vagy szláv és/vagy román nyelvek kommunikációképes ismerete.

Amit megbízónk kínál:

  • Pozícióhoz illeszkedő fizetés,
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása,
  • Stabil, hosszútávú munkalehetőség,
  • Fiatalos, családias csapat,
  • Heti 2 nap home office lehetőség,
  • Szakmai továbbképzések.
Munkavégzés helye: Peremarton-gyártelep (Veszprém megye), később Magyarország teljes területe.

Munkaidő: hétfőtől - péntekig, napi 8 óra

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, várjuk magyar és angol nyelvű önéletrajzát a Jelentkezés gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Pest megye

Megbízónk német tulajdonban lévő, kiváló minőségű műanyagipari fröccsöntőgépek egyik világvezető gyártója. Csapatukba keresnek új munkatársat BELSŐ MŰSZAKI ÉRTÉKESÍTŐ pozícióba, akár azonnali kezdéssel.

A hirdetés lejár 2 nap múlva
Értékesítés, Kereskedelem | Budapest

Partnerünk egy 24 fős, 100%-ban magyar tulajdonú vállalkozás; 1991 óta jelentős szereplő az irodai és 3D nyomtatók hazai piacán. Folyamatosan fejlődő kereskedelmi osztályuk bővülése miatt új munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

A hirdetés lejár 6 nap múlva
Értékesítés, Kereskedelem | Fejér megye

Ügyfelünk ipari képfeldolgozással és ipari szoftverfejlesztéssel foglalkozó vállalat. 2015 óta kimagasló szolgáltatást nyújtanak magyarországi gyártócégek számára. Termékeik és szolgáltatásaink főleg hazai piacokon történő értékesítése keresünk részükre automatizálásban jártas kollégát az alábbi pozícióba

A hirdetés lejár 7 nap múlva