TERMÉKMENEDZSER

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Informatika, Telekommunikáció

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk több évtizede elismert résztvevője a hazai informatikai világnak.

Átfogó, innovatív megoldásaival kiváló minőségű, a kor követelményeinek
maximálisan eleget tevő szoftvereket biztosít felhasználói számára.

Emellett olyan egyedi informatikai megoldásokat kínál, amelyek
növelik ügyfeleik hatékonyságát és elégedettségüket.

Lendületes csapatunkba keresünk új kollégákat az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok, munkák:
  • A cég által fejlesztett Ügyviteli és Iktatási Rendszer terméktámogatása,
  • Ügyfelek igényeinek fogadása és rögzítése,
  • Segítségnyújtás a felmerült problémák elhárításában,
  • Projekthez köthető szoftver funkcióinak tesztelése,
  • Oktatási tematikák és specifikációk készítése,
  • Szoftver funkcionalitásainak oktatása,
  • Szoros együttműködés a fejlesztési részleggel,
  • Projekt megvalósításában való aktív részvétel (migráció, integráció, fejlesztések).
Elvárások:
  • Minimum középfokú végzettség,
  • 1-3 éves szakmai tapasztalat termékmenedzserként vagy tanácsadóként ügyviteli vagy közigazgatási rendszerek területén,
  • MS Office széleskörű ismerete (Word, Excel, Outlook, PowerPoint),
  • Precizitás, szakmai igényesség jó problémamegoldó készséggel ötvözve,
  • Önálló munkavégzés, proaktív magatartás és vevőorientált gondolkodásmód,
  • Csapatjátékos hozzáállás,
  • Jó kommunikációs készség mind írásban, mind szóban,
  • Felelősségtudat, lelkiismeretesség és megbízhatóság.
Előnyök:
  • 1-3 éves migráció, integráció, fejlesztések projekt tapasztalat,
  • Iratkezelésben való jártasság,
  • Informatikai szakirányú, igazgatási szervező végzettség,
  • Ticket rendszerek ismerete (pl.: Jira, TFS),
  • Hasonló területen (terméktámogatás) szerzett tapasztalat,
  • Oktatásban szerzett tapasztalat,
  • E-learning készítő szoftver ismerete.
Amit kínálunk:
  • Teljes munkaidős állás,
  • Stabil, hosszútávú munkalehetőség,
  • Versenyképes jövedelem,
  • Modern irodai környezet,
  • Munkához szükséges eszközök biztosítása,
  • Széleskörű tapasztalatszerzési lehetőség, izgalmas szakmai kihívások,
  • Remek, összetartó csapat,
  • Tréningeken való részvételi lehetőség.
Munkahely központja: 1117 Budapest. További munkavégzési lehetőség helyileg: Pécs

Munkaidő: hétfőtől-péntekig 09:00-15:00 órai törzsidővel. (Hibrid munkavégzési lehetőség van az Iroda és a Home Office között).

Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődésed, küldd el számunka fizetési igényed megjelölésével magyar nyelvű önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Informatika, Telekommunikáció | Budapest

Ügyfelünk egy komplex mérnöki szolgáltatásokat nyújtó skandináv vállalat. Fő tevékenységük a szoftverfejlesztés, az információtervezés és az információmenedzsment. 220 fős budapesti csapatuk, a cég 2001-es megalakulása óta a világ legnagyobb K+F vállalatainak vált megbízó partnerévé. Dinamikus, fiatal műszaki csapattal dolgoznak, munkastílusuk a svéd értékeket képviselik, nagyszerű környezetben, "NEM MINDENNAPI" munkakörülmények között. A fejlesztések az utóbbi években folyamatosak, ezért a műszaki csapat bővülése sem áll meg az év folyamán. TEST AUTOMATION ENGINEER pozícióba keresik új csapattagukat.

A hirdetés lejár 35 nap múlva
Informatika, Telekommunikáció | Baranya megye

Már rendelkezik tapasztalattal manuális tesztelőként? Hosszútávú céljai közé tartozik, hogy automatizált teszteléssel foglalkozzon? Ügyfelünk 26 éve tevékenykedő holland tulajdonú vállalat. Mentális és más függőségi problémákkal küzdők ellátására specializálódott intézmények számára készítenek teljes körű szoftver csomagot. A pécsi irodájukat 2008-ban hozták létre, ahol saját fejlesztésű szoftverükbe az új megoldások implementálása, valamint modernizációja történik. Jelenleg bővítés miatt keresünk hozzájuk új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 6 nap múlva

Ha van már funkcionális specifikáció készítés terén szerzett tapasztalatod, kisujjadban van az adatbázis tervezés és az MS SQL, akkor itt a lehetőség a számodra! Partnerünk egy csaknem 20 éve a magyar piacon lévő számítástechnikai cég. Nagy látogatottságú weboldalak fejlesztésével és üzemeltetésével foglalkoznak. Kiemelkedő projektjük az ország egyik legnagyobb CMS fejlesztése - Légy részese Te is! Most legújabb munkatársukat keressük alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 59 nap múlva