MŰSZAKVEZETŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Gyártás, Termelés

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Megbízónk, a PowerPak Kft. több évtizede foglalkozik kozmetikai, szépségápolási és higiéniai, valamint háztartási termékek gyártásával, csomagolásával és értékesítésével.

Csapatuk bővítésének céljából

pozícióba keressük új kollégájukat újpesti telephelyükre!

A feladatok, amelyek rád várnak:
  • dolgozók munkájának irányítása, ellenőrzése, értékelése
  • a gyártóképesség fenntartása, gépek állapotának nyomon követése
  • alapvető gépbeállítások, hibaelhárítások elvégzése
  • gépkezelők műszaki szakmai támogatása
  • a rendelkezésre álló emberi és gépi erőforrások optimális kihasználása
  • munka- és balesetvédelmi előírások betartása és betartatása
  • a termék- és gépfejlesztések aktív támogatása
  • az általad vezetett műszak gyártási eredményeinek dokumentálása, felmerült hibák jelentése
Az elvárásaink veled szemben:
  • legyen középfokú végzettséged (érettségi vagy műszaki)
  • Excel és Outlook ismerete felhasználói szinten
  • emberek koordinálásában, vezetésében legyen 2-3 év tapasztalatod
  • határozottság, döntésképesség, céltudatosság
  • angol nyelv ismerete előny
  • targoncavezetői jogosítvány (3324) és rutin előnyt jelent
Amit kínálunk neked:
  • azonnali munkakezdést
  • versenyképes bérezést
  • hosszútávú, stabil, bejelentett munkalehetőséget
  • fiatal, dinamikus csapatot
  • folyamatosan fejlődő munkakörnyezetet
Munkarend: 12 órás munkarend (06:18; 18:00), 2 havi munkaidő keretben.

Munkavégzés helye: 1044 Budapest, Ezred u. 2.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődésed JELENTKEZZ! Küldd el magyar nyelvű, frissített önéletrajzod a Jelentkezés gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Gyártás, Termelés | Bács-Kiskun megye

Partnerünk erősáramú villamos kapcsolóberendezéseket gyártó multinacionális vállalat, akik idén negyedik alkalommal kerültek fel a Fortune top vállalatokat összegyűjtő listájára. Emellett energiahatékonyságban, vezérlés-biztonságban, kritikus áramellátásban és megbízható hűtés területén is világelső helyen állnak. Kunszentmiklósi gyárukban középfeszültségű berendezések- és készülékek előállításával foglalkoznak. Műszaki csapatukat szeretnék bővíteni egy új kollégával az alábbi munkakörben:

A hirdetés lejár 2 nap múlva
Gyártás, Termelés | Veszprém megye

Stabil munkahelyet keres, ahol modern technológiával és gépekkel dolgozhat? Van már tapasztalata műanyaggyártásban? Ha eddig minden kérdésre Igen-nel felelt, ez a lehetőség Önnek szól! GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MÉRNÖK pozícióbakeresik bővülő csapatuk új tagját. Speciális műanyagipari csomagolóanyagok gyártásával foglalkoznak, világszerte 850 alkalmazottat számolhattak az idei évben.

A hirdetés lejár 8 nap múlva
Gyártás, Termelés | Pest megye

Partnerünk egy vezető multinacionális elektronikai vállalat, mely a gyártás mellett logisztikai szolgáltatásokkal is foglalkozik. Speciális műszaki termékeket, megoldásokat fejlesztenek és gyártanak. Üzemük rohamosan bővülő gyártási csapatába keresünk szakembert az alábbi pozícióba: TECHNIKUS/OPERÁTOR

A hirdetés lejár 30 nap múlva